Darbs internetā skolotājiem un studentiem

Ārštata darbs ir mēģinājums nopelnīt naudu prasmēm un iemaņām brīvajā laikā. Fotogrāfs pārdod fotosesiju laikā radītos darbus, izmantojot foto krājumus, retušeris saņem uzdevumus biržās, un reklāmas tekstu sastādītājs pelna naudu par tekstu klientiem.

Daudzi var rakstīt, bet ne visi var prasmīgi rakstīt. Kvalitatīvu un vērtīgu saturu var rakstīt tikai tad, ja jums pieder tēma. Santehniķis prasmīgi uzrakstīs rakstu par ūdensapgādes sistēmas remontu, ārsts var zinātniski prezentēt materiālu šaurā profilā.

Ir svarīgi būt gatavam veidot un pielietot zināšanas. Skolotājs ir arī šaurs speciālists, kurš var mācīt ārpus institūta, iesaistīties mācību priekšmeta apmācībā. Studentam ir arī svaigas zināšanas, un vecākajos institūta gados viņš pēc vēlēšanās var tos pielietot praksē.

Skolotāju attālinātā darba priekšrocības un trūkumi

Vienmēr ir vajadzīga papildu nauda, ​​tāpēc attālināts darbs kā veids, kā nopelnīt, ir skaidrs plus. Bet skolotāju ārštata darbā ne viss ir tik rožaini, ir arī trūkumi. Apsvērsim, kādi trūkumi ir sastopami.

Skolotāju attālinātā darba trūkumi:

Skolotāji ir aizņemti cilvēki. Pēc skolas stundām skolotāja darbs tiek turpināts izvēles, mājas pārbaudījumu vai nokārtotu pārbaudījumu veidā. Skolotāja ienākumi internetā pārvēršas par pārmērīgu darbu, produktivitātes samazināšanos pirmajā darba vietā. Arī students var iedziļināties ārštata darbā uz studiju rēķina;

1. Vārda popularizēšana (reitinga paaugstināšana ārštata biržā) prasa mēnešus. Šajā periodā jums ir jāstrādā smagi un jāveic nepietiekami novērtēts maksājums.

2. Pieņemtie pasūtījumi jāaizpilda laikā, lai nezaudētu klientus. Dažreiz nodarbinātības dēļ tiks nokavēti termiņi, kas ietekmēs reitingu.

Galvenie trūkumi ir nelieli, salīdzināmi ar priekšrocībām, ko sniedz ārštata darbs. Apsveriet plusi.

1. Papildu ienākumi. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc studenti pelna naudu internetā. Komentāri ir lieki.

2. Pieredze. Pieredzes iegūšana ir vērtīga. Iegūtā pieredze tiks izmantota nākotnē, strādājot galvenajā darba vietā vai pilnveidojot prasmes pašreizējā amatā.

3. Jauna veida darbība. Varbūt, redzot savu potenciālu, jūs nonāksit pie secinājuma par ārštata darba pārvēršanu par pastāvīgu nodarbinātību. Tas notiek diezgan bieži. Kad ārštata darbs dod vairāk ienākumu nekā oficiāla nodarbinātība, tas ir pozitīvs rezultāts.

4. Ienākumu atkarība no centības un pieredzes. Kad algas nepārsniedz oficiālo algu, cilvēki pieliek pūles, lai paaugstinātu to, ko viņi gaida gadiem ilgi. Ārštata darbinieki ļauj sevi parādīt jebkurā statusā. Ja darba rezultātus vērtē augstāk, jūsu tiesības pieprasīt vairāk par darbu. Ja klienti dodas, tas nozīmē, ka novērtējums tika veikts pareizi.

5. Spēja kontrolēt darba slodzi. Jūsu tiesības izpildei veikt tik daudz uzdevumu, cik ir pietiekami daudz brīva laika. Tas jādara piesardzīgi, neizpildītie uzdevumi apdraud klienta uzticības zaudēšanu.

Veidi, kā nopelnīt naudu skolotājiem un studentiem internetā

Pamatojoties uz peļņas principu, izmantojot prasmes, skolotāji un studenti var izvēlēties ierobežotu veidu skaitu. Labākās iespējas ir kursa darbu un tēžu rakstīšana, uzdevumu izpildīšana ārštata apmaiņas jomā (reklāmas tekstu rakstīšana, dizains, citi veidi, kas saistīti ar studiju (mācīšanas) specifiku).

Daudzi cilvēki var strādāt, izmantojot ārštata apmaiņas, bet kāpēc viņi tiek vērtēti skolotāju un studentu vidū? Lieta ir tāda, ka skolotāji un studenti ir speciālisti noteiktā jomā. Datorikas skolotājs vai students, kurš studē programmēšanu, var viegli uzrakstīt rakstu par jebkuru no programmēšanas tēmām vai izveidot produktu, saņemot pasūtījumu ārštata biržā. Nav svarīgi, ka viņš tikai mācās, galvenais ir tikt galā ar uzdevumu. Apsvērsim iespējas nopelnīt naudu sīkāk.

Kursa darbu un tēžu realizācija

Skolotājam caur rokām jānokārto simtiem kursa darbu un desmitiem tēžu. Šādu zināšanu un prasmju bagāžu nevar pazaudēt. Pārbaudīt citu cilvēku darbu ir daļa no atbildības, cita lieta ir rakstīt kursa darbu vai darbu par naudu. Internetā ir pieprasījums pēc autoriem, kuri ir gatavi rakstīt diplomdarbus, kas atbilst GOST prasībām, atklājot tēmu. Kāpēc gan pavadīt daļu sava brīvā laika, nopelnot naudu šādā veidā? Jums būs nepieciešams dators, internets un divas stundas brīva laika dienā.

Vietnes naudas pelnīšanai, rakstot kursa darbus un tēzes

Lai atrastu klientu šādiem ienākumiem, jums jāapmeklē un jāreģistrējas specializētās vietnēs. Nav nepieciešams meklēt klientūru, izmantojot reklāmas, vai uzlikt sociālajos tīklos. Tagad ir tūkstošiem vietņu, kas paredzētas darbuzņēmēja un klienta apvienošanai. Apsveriet divus pakalpojumus, par kuriem lietotāji slavē.

Vsesdal.com

Vietne “Es izturēju visu” sevi pozicionē kā pakalpojumu, kas palīdz studentiem. Spriežot pēc 66 tūkstošu reģistrēto studentu klātbūtnes, kas veido 22 tūkstošus izpildītāju (skolotāju, profesoru), pakalpojums ir pienācīgs. Vietne piesaista ar savu dizainu un intuitīvo saskarni.

Diennakts atbalsts un pastāvīga ekspertu gatavība darbam nav apmierinoša. Kā norāda dienests, kā eksperti tiek iesaistīti tikai sertificēti speciālisti ar atzīmi “labs” un “izcils”. Kontrole, laboratorija, kursa darbs, zīmējumi, prezentācijas, tulkojumi, esejas un ziņojumi. Šie un daži citi pakalpojumi ir pieejami vietnē vsesdal.com. Reģistrācija ir pieejama kā izpildītājs vai eksperts. Vietnei ir 95 procenti pozitīvu atsauksmju tiešsaistē, kas padara to par populāru vietu, kur nopelnīt.

Autors24.ru

Autors24.ru pakalpojums ir paredzēts arī studentiem. Profesionāļu ir vēl vairāk, viņu šeit ir 310 tūkstoši no 200 zināšanu jomām – “runājošiem” skaitļiem. Pakalpojuma vidējais vērtējums ir 4,9 punkti. Lapas ir krāsaini veidotas un nerada navigācijas problēmas. Lai uzturētu sakarus, viedtālrunim ir pieejama lietojumprogramma, kas paredzēta iOS un Android. Palīdzība ir pieejama visu diennakti, tostarp VKontakte grupā.

Vietņu princips ir vienāds. Students norīko uzdevumu, speciālists uz to atbild, piedāvājot pakalpojumus. Darbuzņēmēja izvēle klientiem, tāpēc portfelis jāsastāda pievilcīgi un kompetenti. Pēc tam, kad esat izvēlējies jūs kā speciālistu, tiek noskaidrotas uzdevuma nianses un sākas izpilde. Tas būtu jāpabeidz savlaicīgi, kamēr vēlams pastāvīgi sazināties, lai atrisinātu operatīvos uzdevumus par veikto darbu. Portfeļa reitings un turpmāko pasūtījumu liktenis ir atkarīgs no izpildītā uzdevuma kvalitātes.

Attālināta apmācība

Tiem, kuriem ir pieredze šaurā jomā, tiek piedāvāts humānāks variants – strādāt par pasniedzēju internetā, izmantojot video komunikāciju. Tagad šī metode ir plaši izplatīta, nav problēmu ar saziņu.

Jūs varat norādīt savu vēlmi mācīt sociālajos tīklos, reklamēties tematiskajās grupās. Video komunikācija ļauj neaprobežoties tikai ar vienu pilsētu. Mācības ir pieejamas no jebkuras vietas pasaulē, kad ir izveidots savienojums ar internetu. Izmantojot video komunikāciju, jūs varat veikt gan apmācību, gan konsultācijas, darbnīcu, kopīgu problēmu risināšanu, kļūdu analīzi utt. Cena tiek noteikta par akadēmisko stundu.

 

Ārštata un reklāmas tekstu autoru darbs

Vēl viens veids, kā nopelnīt naudu skolotājam internetā, ir tematisku tekstu rakstīšana. Internetā ir simtiem tūkstošu vietņu un emuāru, kuriem nepieciešams noderīgs saturs. Vietņu īpašnieki pastāvīgi meklē autorus, kuru teksti piesaistīs apmeklētājus. Medicīnas vietnes, juridiskās, celtniecības, dizaina, mākslas, kulinārijas. Saraksts ir bezgalīgs. Ja esat piemērota profila skolotājs vai students, tad tekstu rakstīšana nesīs taustāmus ienākumus. Ja jūs zināt, kā pareizi izteikt savas domas un pilnībā atklāt doto tēmu, tad jūsu tekstu cena būs diezgan augsta, un atsauksmes par darbu būs pozitīvas. Klienti novērtē, kad teksti tiek rakstīti pareizajā leņķī bez liekas diskusijas.

Jūs varat atrast sev divus vai trīs pastāvīgos klientus, tad skolotājam palielināsies papildu ienākumi, brīvo laiku aizņems satura rakstīšana. Ieteicams klientus meklēt specializētās biržās. Apsvērsim tos tālāk.

Kwork

Pakalpojums, kas izveidots mākslinieka meklēšanai par fiksētu cenu – 500 rubļi. Fiksētā cena šeit ir lure. Jūs kā izpildītājs ievietojat kwork (tas ir lapas nosaukums ar jūsu priekšlikumu) par cenu 500 rubļi. Nosakiet, kas ietver šādu priekšlikumu. Piedāvājumā esošie papildu vai papildpakalpojumi tiek apmaksāti atsevišķi par interesantāku cenu.

Kwork vietnē strādā dažādu profilu speciālisti, piedāvājot visu, ko viņi spēj. Ārštata darbs mājās ir daudzveidīgs. Jums kā skolotājam vai studentam ir tiesības piedāvāt savus pakalpojumus, rakstot tekstus par noteiktu tēmu, korektūru un tulkošanu. Jūs pat varat piedāvāt pārbaudīt tēžu atbilstību GOST, darboties kā redaktors.

Etxt.ru

Vietne ir koncentrēta uz naudas pelnīšanu, rakstot rakstus emuāriem un vietnēm pēc klientu noteikumiem. Šeit vietņu īpašnieki izklāsta uzdevumus, un jūs kā autors izvēlaties vispiemērotāko un dodieties uz ieviešanu. Apmaiņai ir vērtēšanas sistēma un izpildītāja kvalifikācijas apstiprinājums.

Ja esat licencēts medicīnas speciālists, jurists vai zināt svešvalodas, jūsu profils saņems īpašu atzīmi, kuru klienti uzskata par augstu zināšanu apstiprinājumu.

Cik daudz jūs varat nopelnīt no apmācības un kursa darbu rakstīšanas internetā?

Galvenais jautājums ir, cik lielus ienākumus rada skolotāju darbs tiešsaistē? Viss ir atkarīgs no pavadītā laika un darba ātruma. Novērtēsim:

1. Skolotājs maksā 500 rubļu stundā. Konsultējot katru vakaru ar vienu klientu 5 darba dienas, mēs saņemam 2500 rubļu, uz mēnesi – 10 000 rubļu;

2. kursa darbu, diplomdarbu rakstīšana. Kursa darbs maksā apmēram 2000 rubļu. Lai to uzrakstītu, būs nepieciešami pāris vakari, mēnesī mēs saņemam 20 tūkstošus. Diplomiem ir vajadzīgs ilgāks laiks un tie ir dārgāki, apmēram 10 000 rubļu. Kopumā diplomdarbu rakstīšana dod apmēram 20 tr., Ņemot vērā, ka jūs strādājat tikai vakaros.

3. Raksti tiek lēsti 400 rubļu apmērā, viens raksts būs jāraksta visu vakaru. Ienākumi – 8000 rubļu.

Kā redzat, visizdevīgākā iespēja ir rakstīt kursa darbus un diplomus par naudu. Kāds izvēlēsies nopelnīt naudu par apmācību tiešsaistē, tas ir arī pievilcīgs, jo tas notiek tiešraides veidā. Ja vēlaties, varat iemācīt divus klientus vienā vakarā un iegūt vairāk ienākumu.

Skolotājs un students saņem nelielu algu (stipendiju). Lai būtu nepieciešams mazāk naudas, vispiemērotākā iespēja ir papildu ienākumi attālās atrašanās vietas veidā. Galvenais ir tas, ka nav nepieciešams apgūt jaunas robežas, jūs izmantojat institūta sienās iegūtās prasmes citu labā. Tajā pašā laikā jūs nesaņemat sliktu naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *