Kalnrūpniecība – ieņēmumi no kriptovalūtas

Līdz ar kriptovalūtu parādīšanos cilvēkiem, kuri vēlas tehnoloģijas, ir iespēja saņemt pasīvos ienākumus. Pelnīšanas būtība ir elektroniskās naudas “ieguve” vai ieguve. Tas ir, piemēram, bitkīnus var salīdzināt ar zeltu, bet kalnračus ar kalnračiem. Jo mazāk bitkoīnu, kas nav “iegūti”, paliek, jo vērtīgāki tie kļūst. Bitcoin gadījumā ieguvi veic ar īpašu aprīkojumu, kas neprasa ne spēku, ne garīgu piepūli.

Aprīkojums

Iepriekš bitkoini tika nopelnīti, izmantojot datoru. Cilvēki lejupielādēja īpašu programmu, piemēram, Bitcoin core, reģistrētus un aprīkotus datorus ar labām videokartēm, jo ​​no tiem ir atkarīga bitkoinu aprēķināšanas darba intensitāte. Viss ir loģiski – jo labāka ir videokarte un jo ilgāk programma darbojas, jo vairāk jūs nopelnāt.

Tagad ir īpaši bitkoīnu kombaini. Tie ir neliels bloks, kas sagatavots bitkoīnu nopelnīšanai. Šī iekārta maksā apmēram tikpat, cik labs dators – sākot no 1500 USD un vairāk. Kompaktajā blokā ietilpst grafikas karte, procesors, barošanas avots un dzesēšanas sistēma. Šī iekārta ir energoefektīvāka nekā personālais dators, un tā var darboties ļoti ilgi. Kombainus var pasūtīt no Ķīnas, izmantojot iepirkšanās vietnes. Visbiežāk tie jau ir konfigurēti konkrētai ķīniešu kriptovalūtai. Tāpēc, ja jums nav nepieciešamo zināšanu, jums būs jāaicina programmētājs, lai pārkonfigurētu aprīkojumu.

Veikals

Jo vairāk jums ir bitcoin kombainu, attiecīgi lielāka peļņa. Aprīkojums ir diezgan skaļš un “patīk” vēsās vietās ar labu ventilāciju, tāpēc labāk to ievietot īpašās darbnīcās.

Ļoti liels skaits kalnraču atrodas Ķīnā. Šī biznesa fani veido tā sauktās bitkoina saimniecības. Piemēram, Liaoningas provincē, saskaņā ar vietni geektimes.ru, bijušajā rūpnīcas ēkā atrodas viena no lielākajām bitkoīnu audzētavām pasaulē. To pārvalda tikai četri cilvēki, un viņu peļņa uz 1 mēnesi ir 1,5 miljoni ASV dolāru.

Kā tas darbojas

Uzsākot bitcoin programmu, jūsu dators, tāpat kā miljons citu, kas savienoti ar šo tīklu, pēc pastāvīgu aprēķinu metodes kļūst par daļu no viena servera visiem darījumiem. Šis pats process rada elektroniskās valūtas kriptogrāfisko drošību.

Kalnračnieks un valūtas tirgotājs Endrjū Sovelev atbildēja uz dažiem “Capital. Kz” korespondenta jautājumiem

Kad rodas ieguldījumu atdeve šajā darbībā?

Sākotnējais ieguldījums ir aprīkojums, jūs varat iegādāties pilnīgi gatavu kalnrūpniecības versiju vai izveidot savu datoru. Bet es domāju, ka labāk ir izveidot savu datoru. Jūsu aprīkojums atmaksāsies pēc aptuveni 9-10 mēnešiem ilgas nepārtrauktas darbības atkarībā no elektrības cenas jūsu reģionā.

Kādi, jūsuprāt, ir kalnrūpniecības plusi un mīnusi?

Pirmkārt, liels pluss ir tas, ka tie ir viegli kontrolējami pasīvie ienākumi. Turklāt, ja jūs izmantojat datorus bitcoin iegūšanai un pēc tam atsakāties no šīs idejas, jums būs šī tehnika, kuru jūs vismaz varēsit pārdot tālāk. Bitcoin naudu nevar viltot. Un negatīvais ir tas, ka katru dienu bitkoīnu ir mazāk.

Kāda nākotne, jūsuprāt, gaida elektronisko valūtu bitcoin?

Tās ievērojamais pieaugums sāksies ap 2030. gadu, kad sistēmā beigsies bitkoini. Valūtas kurss svārstīsies, bet galvenokārt galvenā tendence pieaugs. Kā nauda, ​​bitkīni vienmēr pastāvēs.

Par kriptonauda nākotni viedokļi atšķiras. Daži uzskata, ka tas vairāk ietekmēs pasauli nekā internetu, bet citi uzskata, ka šī valūta sabruks. Daudzi analītiķi tagad prognozē, ka visi bitkoīni tiks iegūti līdz 2035. gadam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *