15 unikāli veidi, kā nopelnīt naudu Bitcoin 2021 gadā.

jau dzirdēju par viņu. Mūsu mīļotā digitālā valūta turpina attīstīties, nodrošinot mums jaunas iespējas ienākumu gūšanai. Arvien vairāk cilvēku sāk izmantot Bitcoin, lai nopelnītu naudu, un tas rada nopietnu konkurenci.

Lai jums būtu vieglāk, mēs piedāvājam 15 veidus, kā jūs varat nopelnīt naudu Bitcoin 2021. gadā.

1. Kalnrūpniecība

Viens no pirmajiem bitcoīnu ieguves veidiem, protams, ir kalnrūpniecība. Kalnrači izmanto jaudīgus datorus, lai atrisinātu sarežģītas matemātikas problēmas. Atrodot risinājumu, viņi iegūst bitkoīnus. Patiesībā šīs ir sacensības: kurš vispirms ģenerē bloku, tas saņems atlīdzību.

Kalnrūpniecība agrāk nebija tik grūta. Pirmie kalnrači varēja saņemt tūkstošiem bitkoīnu, izmantojot savus mājas datorus. Tagad viss ir savādāk. Šodien kalnrūpniecībai jums ir nepieciešama augstas klases aparatūra, kas var maksāt vairākus tūkstošus dolāru. Turklāt, tā kā Bitcoin ir ieguvis lielāku atpazīstamību, jums būs daudz konkurentu.

Ja vēlaties iespēju laimēt, varat pievienoties Bitcoin baseinam vai izmēģināt mākoņu ieguvi. Kalnrūpniecības baseins ir kalnraču grupa, kas apvieno skaitļošanas jaudu, lai ātrāk atrisinātu matemātikas problēmas. Mākoņu ieguve darbojas līdzīgi, skaitļošanas jaudas apvienošanai tiek izmantota tikai mākoņa krātuve. Šādā veidā kalnračiem nav jāinstalē aparatūra un tieši jāpalaiž programmas. Abos gadījumos kalnraču komisijas un saņemtās monētas tiek sadalītas starp visiem grupas dalībniekiem.

Konkurencei palielinoties, nepieciešams arvien modernāks aprīkojums. Jo vairāk jūs tērējat šim aprīkojumam, jo ​​mazāka ir jūsu peļņa. Tā rezultātā Bitcoin ieguve nav tik rentabla kā agrāk. Tāpēc, pirms sākat kalnrūpniecību, uzziniet visu informāciju, jo ir daudz citu, vienkāršāku veidu, kā nopelnīt naudu Bitcoin.

 • Grūtības pakāpe: augsta
 • Ātrums: zems

2. Hodling

Bitkoīnu pirkšana un turēšana ir viena no vienkāršākajām un pieejamākajām stratēģijām iesācējiem. Izveidojiet bitcoin maku, iegādājieties bitcoīnus un pēc tam vienkārši gaidiet, kamēr BTC cena pieaugs – lai gan dažreiz tas prasa ilgu laiku. Var paiet nedēļas, mēneši vai pat gadi, līdz jūs beidzot izlemjat pārdot savus bitkoīnus.

Tā tika radīts termins “hodling”. Viss sākās ar kļūdu forumā, un tad parādījās pilnvērtīga tirdzniecības stratēģija. Arī šis vārds nozīmē “Turies uz dārgo dzīvi” (“Turies no visa spēka”).

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: zems

3. Tirdzniecība

Ja “hodling” nozīmē ilgtermiņa ieguldījumus, tad bitcoin tirdzniecība ir tā īstermiņa līdzinieks. BTC tirdzniecības būtība ir izmantot tās svārstīgumu. Lai to izdarītu, jums labi jāpārzina tirgus, tāpēc, pirms sākat tirdzniecību, izpētiet visu pieejamo informāciju.

Šeit ir dažas tirdzniecības stratēģijas, ar kurām varat sākt:

Dienas tirdzniecība. Tas ir īstermiņa darījumu secinājums, lai ātri gūtu nelielu peļņu. Dienas tirgotāji dienas beigās neatstāj atvērtas pozīcijas, tādēļ, lai izmantotu šo metodi, jums rūpīgi jāanalizē tirgus, jāpamana iespējas gūt nelielu peļņu un jākoncentrējas uz nelielu peļņu. Dienas beigās tirgotāji var gūt ievērojamu kumulatīvo peļņu.
Šūpoles tirdzniecība. Ja hodling ir ilgtermiņa stratēģija un dienas tirdzniecība ir īstermiņa stratēģija, swing tirdzniecība ir kaut kur pa vidu. Tāpat kā hodlers, arī šūpoles tirgotāji pērk bitcoīnu par zemu cenu, gaida, kamēr tas pieaugs, un pēc tam pārdod par augstāku cenu. Tomēr viņi bitkoīnus netur tik ilgi, cik hodlers, un netiek no tiem vaļā tik ātri kā dienas tirgotāji.
Šķīrējtiesa. Bitcoin arbitrāža ir līdzīga iepriekšējām stratēģijām, tomēr tā vietā, lai veiktu darījumus vienā biržā, tirgotāji meklē iespējas nopelnīt naudu vairākās dažādās platformās. Būtībā viņi pērk BTC vienā biržā un pārdod par augstāku cenu citā biržā.
Visām šīm metodēm nepieciešama zināma pieredze, tāpēc neceriet, ka to izdarīsit pareizi pirmo reizi. Apkopojiet informāciju, izvēlieties piemērotāko stratēģiju un dodieties uz to!

 • Grūtības pakāpe: vidēja
 • Ātrums: liels

4. Saistītās programmas

Daudzi uzņēmumi izmanto saistīto mārketingu, lai piesaistītu jaunus klientus. Viņi mudina savus lietotājus uzaicināt savus draugus un ģimenes locekļus piedalīties. Šādu programmu ir daudz, un tās visas atšķiras viena no otras, tāpēc jums tās jāsalīdzina un jāizlemj, kura no tām ir jūsu uzmanības vērta.

Paxful ir sava saistītā programma. Tas ir ļoti populārs, jo dod lietotājiem iespēju rentabli nopelnīt naudu Bitcoin. Izmēģiniet – tas var darboties arī jums!

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: liels

5. Bitcoins kā maksājuma veids

Attīstoties bitkoīnam, arvien vairāk uzņēmumu sāk to pieņemt kā samaksu par precēm un pakalpojumiem. Ja jums ir savs bizness, varbūt jums vajadzētu pieņemt arī bitkoīnus?

Tas ļaus paplašināt klientu tīklu, drošus darījumus un paātrināt maksājumu procesu. Turklāt tas neprasa nekādas pūles. Ja jums ir savs veikals, jums vienkārši jāpielīmē neliela izkārtne uz skatloga un pie kases. Ja esat tiešsaistē, varat ievietot reklāmkarogu mājaslapā vai izmantot vietnē integrētu pakalpojumu, piemēram, Paxful Checkout. Jūsu klienti varēs nosūtīt līdzekļus tieši uz jūsu bitcoin maku.

Kad sākat saņemt maksājumus bitkoinos, varat tos izmantot ieguldījumiem – kas zina, varbūt jums veicas? Bitcoin likme nākotnē var palielināties, un tad jūs saņemsiet ievērojamu peļņu no šāda ieguldījuma.

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: liels

6. Bitcoin krāni

Vai jums patīk skatīties reklāmas un atbildēt uz aptaujām? Ko, vai jums tas tiešām patīk?! Tad kāpēc neizmantojat bitcoin maisītājus?

Bitcoin krāni ir pakalpojumi, kas izsniedz Bitcoin akcijas pamatuzdevumu veikšanai, piemēram, reklāmu skatīšanai vai aptauju veikšanai. Starp citu, daži no tiem var būt mini spēļu veidā!

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: liels

7. Atlīdzība par uzdevumu izpildi

Viena no jaukākajām lietām šajā pasaulē ir palīdzēt citiem. Un, ja tajā pašā laikā jūs saņemat naudu, tad tas ir vēl labāk!

Vienā no populārākajām šāda veida platformām – Bitfortip – jūs varat iegūt Bitcoins noteiktu cilvēku uzdevumu veikšanai. Uzdevumi var būt pilnīgi dažādi: sākot no kleitas meklēšanas internetā līdz atbildēm uz tehniskiem jautājumiem.

Ja esat spēlētājs un straumējat savas video spēles tiešsaistē, varat pieņemt arī Bitcoin ziedojumus. Twitch un vairākas citas straumēšanas platformas jau ir integrējušas pakalpojumu kriptogrāfijas ziedojumu nosūtīšanai, tāpēc noteikti pārbaudiet šo iespēju.

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: liels

8. Mikrodarbs un maksa par klikšķi

Dažas vietnes saviem lietotājiem maksā bitcoin, lai skatītu reklāmas vai apmeklētu noteiktas lapas. Vienkārši atcerieties, ka, ja jūs vēlaties nopelnīt vairāk šādā veidā, tas prasīs daudz laika un pūļu. Ja tā jums nav problēma, varat izvēlēties šo opciju, lai ātri gūtu ienākumus. Ja jūs patiešām interesē kriptovalūtas ienākumi, varat sākt, apskatot tādas vietnes kā Coinpayu un adBTC.

Vietnēs Microworkers un Cloudfactory lietotāji saņem nelielu atlīdzību par vienkāršu uzdevumu veikšanu (piemēram, Youtube videoklipa skatīšanos vai aptaujas veikšanu). Ir arī citas līdzīgas vietnes – piemēram, Bitcoinget un Cointasker -, kur ir pieejami tūkstošiem uzdevumu, kurus izpildot, jūs saņemat bitcoīnus.

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: liels

9. Bitcoin saturs

Kriptonauda ir diezgan jauna parādība, un tāpēc vēl nav tik daudz autoru, kuriem šajā jomā būtu profesionālas zināšanas. Tirgus ir piepildīts ar ine
pieredzējuši tekstu rakstītāji, kuri atkal un atkal pārraksta citu cilvēku saturu.

Ja jums labi padodas Bitcoin un jums ir pildspalva, kāpēc gan nepadalīties savās zināšanās ar citiem? Ir vietnes, kas maksās jums par Bitcoin rakstiem, piemēram, Crypto Currency News vai Blockchain Aliens. Turklāt jūs vienmēr varat izmēģināt veiksmi ārštata biržās, piemēram, Upwork un Freelancer.

 • Grūtības pakāpe: vidēja
 • Ātrums: vidējs

10. Bitcointalk forums

Bitcointalk ir viens no vecākajiem Bitcoin forumiem. To izveidoja pats Satoshi Nakamoto, un šodien tas ir viens no populārākajiem kriptovalūtu forumiem.

Ja esat autoritatīvs dalībnieks diskusijās par šo forumu, tad jūsu ziņas Bitcointalk saņems sponsorētu parakstu. Tas nozīmē, ka par katru ziņu forumā jūs saņemsiet samaksu no sponsoriem.

 • Grūtības pakāpe: augsta
 • Ātrums: zems

11. Bitcoins parādos

Bitcoin un citu kriptovalūtu decentralizētais raksturs ļauj ātri un viegli izpildīt jebkuru darījumu. Lai to izdarītu, jums nav nepieciešams nevienas organizācijas apstiprinājums.

Pateicoties šai funkcijai, jūs varat aizdot bitcoīnus par procentu. Tādējādi jūs pelnāt naudu, pat ja jūs “ejat”, proti, jūsu līdzekļi ne tikai gulstas uz jūsu maka, nepārvietojoties, bet rada ienākumus.

Ja izvēlaties šo opciju, pārbaudiet tādas vietnes kā Unchained Capital, Bitbond un BTCpop.

 • Grūtības pakāpe: zema
 • Ātrums: zems

12. Bitcoin azartspēles

Ja jūs zināt, kā sevi kontrolēt, varat izmēģināt veiksmi azartspēlēs ar bitcoin. Parasti azartspēlēs nauda vienmēr nonāk kazino. Tomēr azartspēles ar bitkoiniem ir cita lieta. Jūs varat saņemt lielus bonusus vai vairākas reizes reizināt sākotnējo likmi.

Šajā vietnē ir populāras tādas vietnes kā Bitstarz un mBit, tāpēc, ja jūs interesē šīs spēles, pārbaudiet, ko tās jums piedāvā.

 • Grūtības pakāpe: augsta
 • Ātrums: liels

13. Binārie varianti

Binārās iespējas finanšu pasaulē pastāv ļoti ilgu laiku. Šī shēma tika ātri pieņemta kriptovalūtām. Binārā opcija pieņem, ka tirgotājs pērk opciju, un pēc noteikta laika viņš vai nu gūst peļņu, vai arī neko nesaņem. Būtībā jūs derējat par cenu pieaugumu vai kritumu.

Piemēram, Bitcoin cena pulksten 10:00 ir 3000 USD. Var pieņemt, ka līdz plkst. 18.00 tā cena būs lielāka vai mazāka par šo vērtību. Ja jūs derēsit par cenu pieaugumu un tas patiešām pieaugs, jūs saņemsiet noteiktu prēmiju. Pretējā gadījumā jūs zaudēsiet savus līdzekļus. Tāpat, ja jūs derēsit, ka cena samazināsies un tā samazināsies, jūs saņemsiet opcijas prēmiju.

 • Grūtības pakāpe: augsta
 • Ātrums: liels

14. Masternode

Masternodes ir mezgli, kas ir atbildīgi par blokķēdes pārbaudi reāllaikā. Tāpat kā Bitcoin mezgli, tie vienmēr darbojas un darbojas.

Papildus informācijas par apstiprinātajiem darījumiem glabāšanai, apstiprināšanai un pārsūtīšanai citiem mezgliem masternodes blokķēdē veic arī citus uzdevumus, tostarp nodrošina protokola vienmērīgu darbību, atbalsta balsošanu utt. Masternodes tiek apbalvotas par šo pakalpojumu sniegšanu.

 • Grūtības pakāpe: augsta
 • Ātrums: zems

15. Bonuss par atrastajām kļūdām

Daudzi programmatūras izstrādātāji un organizācijas piedāvā atlīdzību lietotājiem par nepilnību un ievainojamību atrašanu savās sistēmās. Daudzās bitcoin apmaiņās un P2P platformās jūs atradīsit arī šīs kļūdu atlīdzināšanas programmas.

Ja vēlaties piedalīties šādā programmā, lūdzu, skatiet Paxful Bug Bounty Policy un veiciniet mūsu platformas uzlabošanu.

 • Grūtības pakāpe: augsta
 • Ātrums: zems

Bitcoin turpina attīstīties

Tagad jūsu rīcībā ir 15 veidi, kā jūs varat nopelnīt naudu par Bitcoin 2021. gadā. Varbūt viens no tiem galu galā nesīs lielu peļņu!

Attīstoties kriptogrāfijas ekonomikai, būs arvien jaunas iespējas gūt ienākumus ar Bitcoin. Pat bez šī saraksta ir daudz citu veidu, kā nopelnīt naudu ar kriptovalūtām, no kurām dažas ir pieejamas Paxful un citās kriptogrāfijas platformās. Apkopojiet informāciju un izlemiet, kas jums vislabāk der. Veiksmi!

Atruna: šo informāciju nevajadzētu uzskatīt par padomu juridiskos, ieguldījumu, finanšu vai citos jautājumos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *