Trīs gudri veidi, kā iegūt 1 bitcoin

Kā nopelnīt bitcoīnu ar bitcoin maisītājiem? Šīs rakstīšanas laikā viena bitcoin cena ir 13 846 USD, kas pēc pašreizējā valūtas kursa ir aptuveni 1 100 000 rubļu.

Tagad ir grūti noticēt, bet vēl 2010. gada sākumā visiem tika izsniegti 5 bitkoini, kas paredzēti tikai captcha risināšanai uz īpašām platformām, ko sauc par bitcoīna krāniem.

Piemēram, pieņemsim vienu no populārākajiem bitcoin maisītājiem freebitco.in ar vairāk nekā 37 miljoniem reģistrētu lietotāju.

Šis bitcoīna jaucējkrāns ļauj katru stundu nopelnīt 30 Satoshi (mazākā bitcoin daļiņa, kas nosaukta tā radītāja Satoshi Nakamoto vārdā), un līdzekļu izņemšana kļūst pieejama pēc 30 000 Satoshi uzkrāšanas lietotāja kontā. Atgādināšu, ka viens bitcoin ir vienāds ar 100 miljoniem satoshi.

Izrādās, ka, lai uzkrātu vienu bitkoinu, vietne būs jāapmeklē vairāk nekā 3 333 333 reizes. Ja mēs aizmirstam par miegu un atpūtu, tad šādā veidā mēs varam nopelnīt 1 bitcoīnu 380 gadu laikā.

Atliek cerēt, ka pēc Marsa izpētes Elona Muska nākamais mērķis būs nemirstības līdzeklis.

Acīmredzot jūs nevarēsiet ātri nopelnīt 1 bitcoīnu uz krāniem.

Nu, tad mēģināsim to rakt?

Baseinu ieguve

Kādreiz, lai iegūtu bitcoin, bija pietiekami, lai datorā instalētu īpašu programmu. Parastais procesora procesors spēja tikt galā ar šo uzdevumu.

Bet Bitcoin tīkls ir veidots tā, ka jaunu monētu ieguves sarežģītība nepārtraukti pieaug, un atrisinātās kriptogrāfijas problēmas sarežģītība palielinās proporcionāli kalnraču skaitam.

Tāpēc pēc procesoriem vispirms bitcoin tika iegūts ar videokartēm un pēc tam ar ASIC kalnračiem.

 

Bet konkurence turpināja pieaugt. Tad, meklējot atlīdzību, kalnrači sāka apvienoties baseinos. Mūsdienās baseini ir uzkrājuši tik daudz iespēju, ka jau tagad ir nereāli konkurēt ar viņiem vieniem, meklējot atlīdzību.

Bet, no otras puses, jūs varat reģistrēties šajos baseinos, pieslēgt savu aprīkojumu tiem attālināti un saņemt atlīdzību proporcionāli iztērētajai jaudai. Tomēr par vietu baseinā jums būs jāmaksā komisija no 2 līdz 10 procentiem.

Visu pirmo bitcoin darījumu laikā Martijs Malmi, Satoshi Nakamoto pirmais palīgs, uz viena no Amerikas forumiem veidotāja kontu nosūtīja 5050 bitkoinus, par kuriem viņš savā PayPal kontā saņēma 5 USD 2 centus.
Lai pievienotos baseinam, vispirms jāpērk aparatūra. Ņemsim, piemēram, tagad populāro ASIC Bitmain Antminer S19, kura jaukšanas ātrums ir 95 TH / s (terahesh). Tās izmaksas svārstās ap 240 tūkstošiem rubļu.

Tad mēs izvēlēsimies baseinu, kas mums patīk, reģistrēsimies tajā un veiksim nepieciešamos aparatūras iestatījumus. Kā rāda kalkulatori, šādā veidā mēs varēsim nopelnīt apmēram 200 USD mēnesī no vienas ASIC ierīces.

Šajā gadījumā vienas ASIC atmaksāšanās periods būs aptuveni 15 mēneši. Un vienu bitkoinu varēsim nopelnīt tikai pēc 42 mēnešiem.

Solo kalnrūpniecība

Ko darīt, ja nevēlaties dalīties? Un mēs nolēmām sacensties ar baseinu. Spēlēsim jautru ekonomiku un aprēķināsim, cik daudz ASIC jums šajā gadījumā ir nepieciešams.

Lai jūs varētu sacensties ar šādu milzi, jums jāiegādājas tik daudz ASIC, lai jauda būtu ne mazāka par 17,83 exahashes. Lai to izdarītu, mēs pārtulkosim exaheshes teraheshes un aprēķināsim nepieciešamo asik kalnraču skaitu – 187 68 gab.

Neaizmirstiet, ka katra ierīce patērē 3,25 kWh. Tas nozīmē, ka šāds iekārtu daudzums dienā patērēs 14 639 352 kW elektroenerģijas.

Salīdzinājumam: Maskava un Maskavas apgabals 2020. gada jūnijā patērēja aptuveni 7392,6 miljonus kW elektrības.

Acīmredzot ne velti daudzi kritizē bitkoinu par vides iznīcināšanu.

Cik daudz ieguldījumu jums nepieciešams?

Tikai kalnračiem mums būs nepieciešami nedaudz vairāk par 45 miljardiem rubļu.

Viņiem ir nepieciešami arī 3128 lieli plaukti ar ietilpību 60 vienības / plaukts. Šādu plauktu izmaksas ir aptuveni 80 tūkstoši rubļu, kas nozīmē, ka mēs pievienosim 250 miljonus plauktiem un apmēram 44 miljonus mēnesī elektrībai (3 rubļi par 1 kW).

Ir arī skaidrs, ka visu šo aprīkojumu nebūs iespējams ievietot dzīvoklī; jums būs jāizīrē milzu noliktava vai daudzas serveru telpas. Jūs noteikti varat mēģināt vest sarunas ar kaimiņiem. Tiesa, šajā gadījumā visam reģionam būs jādara raktuves. Neaizmirstiet viņus brīdināt, ka nākamajā mēnesī viņi saņems nedaudz vairāk rēķinu par elektrību 🙂

Cik mēs nopelnīsim?

Ņemsim par pamatu to, ka katru dienu mēs ņemam F2Pool baseina atlīdzību, visi bloki nonāk mums, un Ķīnas milzim atliek skaitīt zaudējumus. Aprēķina ērtībai mēs neņemam vērā likmes un atlīdzības svārstības.

Pieņemsim, ka mums katru dienu izdodas nopelnīt 20 blokus (6,25 bitcoins vienā blokā) – tas ir 3750 btc mēnesī, pēc pašreizējā valūtas kursa gandrīz 50 miljoni dolāru jeb 3,925 miljardi rubļu mēnesī. Nav slikti.

Trešā metode dos mums pirmo bitcoīnu 11 minūtēs.

Bet jums jāatceras par pašu “ASIC” atmaksāšanos. Neņemot vērā personāla darbu un aprīkojuma nomu, atmaksāšanās ir viena gada līmenī. Interesants bizness, kad jūsu kabatā ir papildu 50 miljardi.

Secinājumi

Tagad jūs saprotat, kāpēc tikai Bitcoin ieguve 2020. gadā nav vislabākā perspektīva. Tikai daži var atļauties šāda veida uzņēmējdarbību. Tāpēc jebkurā gadījumā jūs nevarat iztikt bez baseina.

Bet, no otras puses, jūs varat diezgan veiksmīgi solo-rakt citas kriptovalūtas, jo šodien to jau ir tūkstošiem. Un tad, ja vēlaties, jūs varat apmainīt iegūto par bitcoin populāros biržas vai apmainītājos, ja uzkrāšanas mērķis ir BTC.

Vienā vai otrā veidā eksperti iesaka kalnrūpniecību uzskatīt par uzņēmējdarbības veidu, kurā ieguldīti vismaz 1 miljons rubļu.

Noķerot Kalnrūpniecības altkoinov populārs, jūs varat doties uz tīro peļņu pie pulksteņa sastrēgumiem jomā 15 – 20 tūkstoši rubļu par vienību ..

Atmaksāšanās šajā gadījumā būs 1,5 gadu līmenī. Tajā pašā laikā neaizmirstiet par kriptovalūtas kursa lielo svārstīgumu, kā arī iespējamiem aprīkojuma sadalījumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *