Kā nopelnīt naudu tiešsaistes spēlēs?

Spēle, mācības un darbs – tās ir trīs galvenās cilvēka darbības sastāvdaļas. Bērnam no bērnības ir jāspēlējas, caur kuru viņš dominē apkārtējā pasaulē un uzvedības noteikumos. Un daudzi pieaugušie saglabā šo neatvairāmo vēlmi dzīvot rotaļīgi.

Psihologi daudzus gadus pētīja videospēļu bezprecedenta popularitātes raksturu, taču līdz šim viņi nav nonākuši pie skaidra secinājuma. Nepieciešamība pēc tiešsaistes spēles dažreiz tiek izskaidrota kā nepieciešamība atbrīvot lieko enerģiju. Saskaņā ar citu versiju cilvēki vēlas iegremdēties tiešsaistes pasaulē, lai izvairītos no reālām problēmām un realizētu dažas savas vēlmes – vadīt, dominēt, iegūt bagātību, atklāti cīnīties, ceļot, sazināties ar reāli līdzīgi domājošajiem. cilvēki un citi.

Tagad ir grūti atrast kādu, kurš nekad nebūtu spēlējis tiešsaistes spēles. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, datorspēles gadu no gada kļūst reālākas, krāsainākas un aizraujošākas. Rakstura neatkarība tiešsaistes spēlēs var būt neierobežota stundu: to var pārvadāt laikā un telpā, tajā ir visdažādākie priekšmeti, tas izskatās kā burtiski zem katra akmens izdomātajā pilsētā. Tādējādi tiešsaistes spēles satur reālu virtuālo pasauli, kurā darbojas to likumi un tradīcijas, ir unikālas iezīmes un noteikumi. Daudzi cilvēki pavada daudzas stundas, spēlējot spēles, kas, pēc citu domām, ir tikai laika izšķiešana, ja iecienīts hobijs – spēle – bija izdevīgi,

Fakts ir tāds, ka daudzām lieliskām tiešsaistes spēlēm ir savas “vērtības”: piemēram, tā sauktajās RPG spēlēs (datoru lomu spēlē) tie ir artefakti, noslēpumi, ritināšana un citas lietas. Daži spēlētāji tik ļoti dodas virtuālajā realitātē, ka ir gatavi nopirkt visu iepriekš minēto par reālu naudu, lai varētu “uzzīmēt” savu varoni. Turklāt daudzām spēlēm joprojām ir sava iekšējā valūta, kuru var arī apmainīt pret reālu naudu (izņemšana). Tātad, lai nopelnītu naudu, izmantojot tiešsaistes spēles, ir šādas iespējas:

1. Jau uzzīmētā rakstzīme (spēles konts). Ir vērts atzīmēt, ka šo metodi aizliedz daži lieli spēļu serveri. Ja tiek konstatētas šādas darbības, tās var bloķēt ne tikai šo varoni, bet arī piekļuvi no pārdevēja konta, tāpēc, pirms izlemjat uzvarēt šādā veidā, izlasiet rotaļu laukuma noteikumus.

2. Rotaļlietu valūtas piemērošana. Lai to izdarītu, jums vai nu jākļūst par tirgotāju, kurš iegādājas virtuālo valūtu lielapjomā un pēc tam pārdod to citiem spēlētājiem par augstākām cenām, vai arī jāiemācās uzvarēt spēles valūtu un pēc tam to pārdot.

3. Dažādu objektu, lietu un citu spēles vērtību pielietošana. Šeit, tāpat kā iepriekšējā metodē, ir divas iespējas – pirkt par zemu cenu, pārdot par augstāku cenu vai uzzināt, kā tās izveidot / atrast / pats. Dažos rotaļu laukumos ir pat specializēts veids, kā līdzsvarot savu raksturu – “amatnieks”, “juvelieris”, kas nodarbojas ar šādu darbību ražošanu.

4. Spēlē jaunu dalībnieku piesaiste. Agrīnās stadijās spēļu serverim jābūt ieslēgtam. Viens veids ir piemaksāt par esošajiem spēlētājiem, lai piesaistītu jaunus. Turklāt daži resursi maksā ne tikai par katru “jauno dalībnieku”, bet arī pārskaita noteiktu procentuālo daļu pēc spēļu priekšmetu iegādes, ritināšanas, rēciena, privilēģijām utt. Tas ir, katru reizi, kad pārskaitāt no savas summas uz kontu.

5. Tematisko rakstu rakstīšana, informatīvas konsultācijas. Jūs varat dalīties pieredzē tieši rotaļu laukumā vai forumā, kas veltīts konkrētai spēlei. Daži to dara bez maksas, taču, ņemot vērā pietiekamu pieredzi un zināšanas par noslēpumiem, jūs varat palīdzēt iesācējiem sarunās par “atlīdzību”.

Apsveriet daudzus veidus, kā izmantot iepriekš minētās opcijas:

Pirmais un, iespējams, visizplatītākais veids ir bezmaksas.

Daudzi, kas sapņo nopelnīt naudu, izmantojot tiešsaistes azartspēles, vēlas sākt pelnīt, neko neieguldot. Pateicoties šai metodei, spēlētājs neko neriskē, izņemot, protams, spēlē pavadīto laiku, tomēr, ja spēle ir jūsu gaume, tad šīs ir vismaz stundas, kas pavadītas ar prieku. Ir vērts atzīmēt, ka, pamatojoties uz lielākās daļas spēlētāju pieredzi, jūs varat uzvarēt, neko neieguldot, taču ir daudz grūtāk un visticamāk saņemt pirmās dividendes.

Otrais veids – ieguldīt rakstura sadalīšanā, kas vēlāk radīs ienākumus.

Pateicoties šai metodei, peļņu būs iespējams nopelnīt ātrāk, taču ir vērts uzskatīt, ka šī metode ir diezgan riskanta, jo nav garantiju, ka jūs varat nopelnīt vai vismaz atdot ieguldītos līdzekļus.

Pirms sākat spēlēt spēli, lai nopelnītu naudu, mēģiniet savākt pēc iespējas vairāk informācijas – apmeklējiet spēļu forumus, izlasiet noteikumus un, ja jums patīk aizkulišu spēle, ja vēlaties uzzināt jaunas lietas, esiet uzmanīgs un uzmanīgs, jūs varētu interesēt vēl viena neparasta iegūšanas metode – apgūt tiešsaistes spēļu testētāja profesiju.

Daudzi izstrādātāji pārbauda spēli pirms spēles izlaišanas. Spēļu testētāji parasti neveic nekādus finanšu ieguldījumus. Viņi periodiski iegūst sarakstu ar spēlēm, kurās jāiziet cauri daudziem līmeņiem. Tajā pašā laikā īpaša sistēma uzrauga spēles stāstu un periodu attīstību, lai tos pielāgotu un uzlabotu. Daži praktizētāji to dara par savu galveno nodarbošanos, bet citi to nopelna tikai brīvajā laikā no darba / mācībām.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *