Peļņa bez ieguldījumiem iesācējam

Peļņa bez ieguldījumiem iesācējam

Peļņa bez ieguldījumiem captcha iesācējam.

Vieglāku veidu jūs noteikti neatradīsit, jo kas var būt vieglāk nekā rakstzīmju ievadīšana no attēliem.

Pieredzējušiem lietotājiem nav laika pārbaudīt robotus, viņi izmanto dažādas programmas un lūdz iesācēju palīdzību. Par captcha atrisināšanu tiek maksāta reāla nauda, ​​parasti, līdz 10 kapeikām:

Ir dažādas captchas, turklāt likme ir atkarīga no tā, cik izpildītāju šobrīd strādā. Vidējā izpeļņa ir 40 rubļi par 1000 lēmumiem, likme ir mainīga.

Metode ir vienkārša, taču tās rentabilitāte ir zema. Ja vēlaties to izmēģināt, reģistrējieties šajās vietnēs:

 • Rucaptcha;
 • Kolotibablo;
 • MegaTypers.

Reģistrācijas formā norādiet Uzaicinājuma kodu – B4F5

Tas, cik dienā var nopelnīt, ir atkarīgs no rakstzīmju ievadīšanas ātruma. Par pāris simtiem jums vajadzēs elsot vismaz 2 stundas, bet jūs varat pārskaitīt naudu tieši uz tālruni (gandrīz visi pakalpojumi piedāvā šo izņemšanas veidu).

Vienkārši uzdevumi iesācējam ir vislabākie ienākumi.

Iesācējiem veikt uzdevumus ir nedaudz grūtāk un daudz izdevīgāk. Tie tiek pievienoti dažādām vietnēm, populārākie ir klikšķu sponsori.

Reklāmdevēji izveido pasūtījumus reģistrācijām, video skatījumiem, failu lejupielādei utt. Ikviens var tikt galā ar šādu darbu, un par vienu darbību patiešām ir iespējams iegūt dažus rubļus:

Uz sūtītājiem tiek piedāvāti tūkstošiem uzdevumu, kurus no tiem veikt, katrs izlemj pats. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā darbā jums jāiesniedz pārskati (piemēram, pēc reģistrācijas jānorāda pieteikšanās).

Dati tiek pārbaudīti manuāli, tāpēc nemēģiniet tos atbrīvot. Lielākā daļa darbu un visaugstākā atlīdzība šajās vietnēs:

 • Wmmail;
 • Seosprint;
 • Seo-Fast;
 • Socpublic;
 • Peļņas koncentrācija.

Investīcijas nav nepieciešamas, jūs veicat parasto reģistrāciju un nekavējoties dodaties uz sadaļu ar uzdevumiem. Izpildītājiem ir pilnīga brīvība, viņi strādā vismaz 20 minūtes dienā.

Ja jūs strādājat visu dienu, ir pilnīgi iespējams savākt 300-500 rubļu. Nav daudz, bet atkal nekas nav jāmācās.

Mobilo aplikāciju instalēšana.

Viedtālruņi vairs nav greznība, un, ja jums ir Iphone, jūs varēsit nopelnīt vēl vairāk, lejupielādējot lietojumprogrammas. Kas par to maksā?

Paši izstrādātāji, jo viņiem ir jāpalielina lejupielāžu skaits, lai sasniegtu TOP. Šeit atlīdzība nav tik liela, dažreiz tā sasniedz 10 rubļus:

Labākās vietnes, kur pelnīt naudu, un 20 veidi, kā nopelnīt naudu iesācējam ar un bez ieguldījumiem

Dažreiz viņi lūdz papildus atstāt komentāru un novērtēt spēli / programmu. Šo opciju var izmantot tikai nepilna laika iesācējiem, jo ​​pasūtījumi ne vienmēr ir pieejami.

Lai tās nepalaistu garām, uzreiz planšetdatorā vai tālrunī lejupielādējiet dažas no labākajām lietotnēm:

 • AdvertApp;
 • Novērtējot;
 • PFI;
 • NewApp;
 • Appmoneta.

Tā notiek, ka viena un tā pati spēle parādās uzreiz vairākos servisos. Dažreiz jūs varat saņemt samaksu par divām lietotnēm vienā instalācijā.

Visbiežāk tās ir “vieglās” spēles, kas neaizņem daudz vietas. Tie tiek lejupielādēti no oficiālā veikala, tāpēc tur nevar būt vīrusu.

Darbs pie krāpšanās sociālajos tīklos.

Uz sūtītājiem daudzi lietotāji dod priekšroku pasūtījumiem tikai caur sociālo tīklu. tīklos. Ja jūs esat viens no tiem, tad labāk izmantot īpašos pakalpojumus.

Ir projekti, kur uzcenojumus pasūta sociālajos tīklos. Tos ir daudz ērtāk izmantot, jums nav jāiesniedz nekādi pārskati:

Ideāls ienākums internetā iesācējiem bez krāpšanās, ar kuru viņiem izdodas savākt vairākus simtus dienā. Ir jēga sagatavot vairākus kontus darbam, tikai atcerieties, ka tiem vajadzētu izskatīties dabiski.

Metodes galvenais trūkums ir milzīgs izpildītāju skaits. Viņi ātri sakārto visus pasūtījumus, tāpēc jums jāreģistrējas dažādās vietnēs:

 • CashBox;
 • VkTarget;
 • Forumok;
 • SMMOK;
 • V veida.

Nopelniet naudu ātri, bez lielām pūlēm. Tās rentabilitāti var viegli aprēķināt. Cik daudz laika jūs pavadāt, pievienojoties VK grupai? 5. sekundes?

Ja par to saņemat 50 kapeikas, tad tikai stundas laikā jūs nopelnīsit apmēram 350 rubļu. Tikai jūs, visticamāk, nesaņemsit tik daudz pasūtījumu, un jums ir “jāpiebremzē”, lai lapa nesasaltu.

 

Apmaksātas aptaujas ir reāli ienākumi internetā iesācējiem.

Nepilna laika darbam internetā šī iespēja ir ideāla. Tam ir augsta rentabilitāte, un par to tiek maksāts par dalību socioloģiskajos pētījumos.

Viņus vada lieli uzņēmumi, viņi mēģina noskaidrot, kādu jaunu gumijas garšu pievienot, kāda veida reklāma pievērš uzmanību utt. Attēlā redzamas vidējās atlīdzības. Kāpēc mēs metodi nosaucām par rentablu?

Tā kā šī nauda tiek samaksāta dažu minūšu laikā, un jums nemaz nav jāliek galva, jūs sēžat un atbildat uz vispārīgiem jautājumiem, piemēram, kādu pienu dzērāt, skatoties televizoru utt. Ielūgumi nāk pa e-pastu, bet vispirms jums jāreģistrējas anketām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *