Kas ir blokķēde un kriptonauda?

Bitcoin ir maksājumu sistēma vai elektroniskās valūtas forma, ko raksturo tas, ka atšķirībā no visā pasaulē izmantotās valūtas vai valūtas maiņas kursa to nav sertificējusi vai norobežojusi neviena banku vai finanšu vienība.

Tātad šai virtuālajai “valūtai” būtībā nav zināmas ietekmes uz tradicionālajām valūtām, kas nosaka tādus parametrus kā inflācija vai procentu likmes, faktori, kas ietekmē tās vērtības pieaugumu.

bitcoin1

Veids, kā aprēķināt Bitcoins, tiek izveidots, izmantojot algoritmu, kas atbild par reālajā laikā veikto gājienu vai darījumu mērīšanu, šie darījumi ir tieši pateicoties faktam, ka tie ir strukturēti saskaņā ar vienādranga protokolu & nbsp; & nbsp; P2P; tīkls, kas darbojas, izmantojot datorus, lai apmainītos ar tiešu informāciju lietotājam, izmantojot dažādus šķērsgriezuma punktus vai serverus, kas ir vienādi savienoti starp tiem. Turklāt Bitcoin kontrolē un uzlabo tā lietotāji, kuri ir atbildīgi par uzlabojumu nodrošināšanu, ko viņi uzskata par nepieciešamiem šai sistēmai, un tā kā tā ir pielāgojama, tā nodrošina ”

Bitcoin funkcijas:

Lai izmantotu Bitcoin, to var lejupielādēt kā datora lietojumprogrammu; jebkura veida operētājsistēmai un mobilajiem tālruņiem; vai nu android vai iOS.

Bitcoin darbojas saskaņā ar piedāvājuma un pieprasījuma teoriju, kas nosaka, ka preču vai pakalpojumu piegādei tirgū ir nepieciešams līdzsvara punkts, lai pieprasījums pēc tā tiktu apmierināts.

Piedāvājuma un pieprasījuma ilustrācija

Bitcoin, jo tā nav fiziska valūta vai maksājuma veids, nevar tikt viltots, kas darbojas saskaņā ar kriptogrāfijas valūtas definīciju.

Tā kā tā ir decentralizēta maksājumu sistēma, tas ir, šim procesam nav trešās personas, darījumi ir tieši tādi paši kā e-pasta saņemšana vai sūtīšana un patērētājiem ir neatgriezeniski.

Bitcoin darbojas ar publicētu grāmatvedības sistēmu ar nosaukumu Blockchain, kurai raksturīgs “maciņa” formāta ieviešana, kurā tiek droši ierakstīta visa darījumu informācija.

Bitcoins var iegūt, samainot citas valūtas, kā maksājuma veidu par precēm un pakalpojumiem, kā arī izmantojot kalnrūpniecību.

bitcoin3

Kā lietot Bitcoin?

Pirmā lieta ir instalēt Bitcoin savam datoram vai mobilajam tālrunim. Instalējot lietojumprogrammu, jūs varēsiet izveidot seifu, kas ļaus jums pārvaldīt maksājumu procesus kopā ar privāto atslēgu, saglabāt informāciju un publisko atslēgu, strādāt ar dažādiem piekļuves punktiem, n izmantot Bitcoin.

 

Instalējot lietojumprogrammu, tiks izveidota Bitcoin adrese, kas ir bezmaksas, lai nosūtītu un saņemtu Bitcoins. Varat arī izveidot nepieciešamo adrešu skaitu; tas neierobežo. Ieraksts par to, cik daudz jūsu kontā ir Bitcoins, ir līdzīgs citām finanšu sistēmām, lai ietaupītu jūsu naudu, tādēļ, ja jūs saņemat vai iztērējat, tas automātiski un droši tiks atspoguļots jūsu kontā. Lai gan darījumi ir publiski, sistēma neļauj lietotājiem parādīt savu identitāti.

 

Lai varētu nosūtīt Bitcoins, jums ir jāpiekļūst lietojumprogrammai, izmantojot savu privāto atslēgu, un pēc tam atlasiet darījumu kopā ar saņēmēja adresi. Pēc tam darījums tiks automātiski atspoguļots jūsu kontā, reģistrēts publiski, bet droši, dažādos Bitcoin tīkla pārvaldītajos serveros. Atcerieties, ka ierīcē, kurā darbojaties ar maksājumu procesiem, bloķēt tīkla bloku par tiem netiks reģistrēti ieraksti, bet gan droši jūsu konts. To izmanto, lai pievienotu darījumus, un to apstiprina sistēma.

 

Šī kalnrūpniecības sistēma tiek izmantota, lai apstiprinātu, pārbaudītu un reģistrētu maksājumu procesus, lai šo ķēdi nevarētu mainīt un bloku tīkls paliek drošs.

Kā ģenerēt bitkīnus?

Vispirms jums ir nepieciešama programma, kas ļauj jums raktuves, lai instalētu Bitcoin klientu, un digitālo maku, lai saglabātu jūsu Bitcoins. Varat arī izmantot sistēmu Bitcoin plus, kas ļauj raktuves, vienkārši atstājot lapas logu atvērtu datorā, izmantojot kopīgu programmatūru.

Ir svarīgi zināt, ka katram Bitcoin ir šifrēts kods, kas jāapstrādā, lai varētu iegūt 64 ciparu atslēgu, kas ir blokam. tad, lai nopelnītu Bitcoins, tai ir jāapstrādā tikai Bitcoin algoritmi, lai sistēma būtu atbildīga par samaksu tiem, kas to atbalsta. Sistēma man piedāvā noteiktu skaitu “bloku”, kurus var apskatīt reāllaikā, tāpēc patērētāji, kuri vēlas ģenerēt Bitcoins, zina, cik no šiem blokiem ir pieejami šifrēšanai.

Anonīmi darījumos

Sarežģīti ir tas, ka šo darbību nav viegli veikt, tāpēc ir nepieciešams augsta līmeņa dators, kas bez problēmām var apstrādāt bloķēšanas atslēgu. Turklāt bloku šifrēšana atsevišķi ir kļuvusi sarežģītāka, tāpēc daudzi lietotāji, kas veltīti šim, pievienojas ieguves baseiniem. Tas nozīmē, ka kopā ir vairāki lietotāji, jāvelta bloku tulkošanai, jāpievienojas datoriem, lai, to sasniedzot, viņi vēlāk sadalītu peļņu savā starpā. Tā visa ideja ir ātrāk uzlauzt kodus un mēģināt šifrēt visu atslēgu vai tās daļu.

Ja jums nav zināšanu vai rīku, ko iegūt, varat arī iegādāties Bitcoins šo valstu apmaiņas namos par citām valūtām.

Zinot visu iepriekš minēto, jums nav jābūt ekspertam, lai izmantotu Bitcoin. Atcerieties, ka jūsu privātā atslēga ir drošībā, jo sistēma neļauj atjaunot privātās atslēgas, un pārbaudiet, kur jūs varat izmantot šo sistēmu, lai veiktu savus maksājumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *