Labākās 5 ārštata apmaiņas attālinātam darbam mājās (2. saraksts)

Labākās 5 ārštata apmaiņas attālinātam darbam mājās (2. saraksts)

6. Fl. Vietne, kas vada aktivitāti kopš ārštata sākuma – 2005. gada, ir nostiprinājusies pozitīvajā pusē. Īsts tramplīns tiem, kam patīk ienirt ar galvu, lai padarītu galveno darbu no nepilnas slodzes darba. Tātad atšķirīga iezīme ir priekšlikumu pieejamība pastāvīgai sadarbībai. Sava veida ziņojumu dēlis.
Vietne ļauj jums pāriet uz to no citām vietām, jo ​​vēsturiski šeit klients pievērš lielāku uzmanību darba piemēriem, nevis vērtējumam. Jaunreģistrētās personas reitings nespēj uzrādīt visu iepriekšējā darba bagāžu. Jūs varat ievietot, piemēram, portfeli un būt soli priekšā citiem, kas to nedarīja.

7. Ārštata medības. Vienkāršs dizains, bezmaksas sadarbība. Uzsvars tiek likts uz programmēšanu, dizainu un tekstu rakstīšanu. Dažreiz tiek pasūtīti citi pakalpojumi.
Vietne parādījās Ukrainā 2005. gadā, bet izplatījās Krievijā un NVS valstīs. Labi kā ārštata birža iesācējiem. Šeit jūs patiešām varat iemācīties strādāt, sazināties, bet izaugsmes sistēmas gandrīz nav. Pēc viņu pieredzes uzlabošanas ir problemātiski panākt algu pieaugumu.

8. Upwork. Ārzemju vietne bez krievu valodas atbalsta. Protams, palīdzēs lapu tulkotājs google, taču ar sākotnējo angļu valodas līmeni jūs varat iztikt bez tā. Apmaiņa ir shareware – jūs varat atbildēt uz potenciālo klientu pasūtījumiem, piedāvājot savus pakalpojumus piešķirto uzdevumu risināšanai.
Pieredzējušiem lietotājiem ieteicams izmantot apmaksātu kontu. Šāds konts kļūst redzams klientiem, un klienti saņem iespēju sazināties ar jums, ja uzmanīgi tos aplūkojat. Labas pakalpojumu cenas ir padarījušas vietni par vienu no populārākajām kopš 2015. gada.

9. Ārštata darbinieks. Starptautiskā apmaiņa. Tas apvieno 247 valstis un gandrīz 40 miljonus lietotāju. Ir krievu valoda. Vissvarīgākais ir daudz uzdevumu par ārvalstu cenu.
Šeit radās ārštata darbs mājās, internetā. Šī vietne atradās ārštata darbības sākumā, kopš tā laika tā ir pilnveidojusi savus modeļus līdz pilnības stāvoklim. Ir kāda nianse – labāk šeit ierasties kā profesionālim. Viņiem patīk kvalitāte, bez kuras jūs varat ātri zaudēt auditoriju.

10. Ārštata darbs ir ārštata vietne, neieguldot naudu. Demokrātiska pieeja mijiedarbībai. Dažās vietās jūs varat atrast, ka nav aizliegts pārsūtīt kontaktinformāciju, taču šeit tie tiek publicēti, nebaidoties no aizlieguma. Iespēja iekļūt profesionāļu sarakstā ir ievērojams bonuss un iespējamais mērķis iesācējam. Šāds “pilnvaroto” saraksts ievērojami palielinās pārdošanas apjomus. Daudzas darbības jomas un daudz interesantu unikālu pasūtījumu, no kuriem izvēlēties.
Vietne cienīgi konkurē ar saviem vienaudžiem, piedāvājot lieliskus sadarbības apstākļus. Lielākā daļa apmaiņas lietotāju, kas šeit reģistrējas, nedomā to mainīt, jo nav problēmu ar nodarbinātību. Turklāt ir viegli atrast pastāvīgos klientus, ar kuriem sazināties ārpus biržas.

Ārštata darbs piesaista arvien vairāk cilvēku, kuri ir noguruši no ikdienas došanās uz biroju vai rūpnīcu. Patiesībā, pirms jūs steidzaties uzzināt par ārštata apmaiņu iesācējiem, ir vērts to apsvērt vairākas reizes. Lai arī šajās vietnēs piedāvātie uzdevumi nav vienkārši naudas uzdevumi, bet gan reāla iespēja attīstīties un atstāt pastāvīgu darbu attālinātam darbam, ārštata darbinieka ceļš nav viegls. Ne katrs temperaments ļaus jums iesaistīties šādās aktivitātēs.

Daudzas vietas, kas paredzētas attālinātam darbam no mājām, cenšas veidoties labas gribas un savstarpēja atbalsta gaisotnē. Tērzēšanas istabas, forumi, draudzīgi aprūpes pakalpojumi spēlē visu morāles pusi. Bez iepriekšējas priekšnieku uzraudzības viņu pašu vajadzības un izvirzīto mērķu izjūta jaunpienācējā audzinās pareizi orientētu, mērķtiecīgu izpildītāju, kuru klienti ļoti novērtēs un nodrošinās ar darbu vairākas dienas iepriekš.

Ja tomēr esat pārliecināts par saviem spēkiem un nodomiem, tad brīvi izvēlieties kādu no darba vietām, reģistrējieties un sāciet pelnīt. Strādājot pie attālinātām darba apmaiņām, būs jāveic uzskaite (veiktais darbs, pavadītais laiks, nopelnītā nauda utt.), Pašdisciplīna un pašattīstība.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *