Labākās 5 ārštata apmaiņas attālinātam darbam mājās (1. saraksts)

Konkurence starp ārštata darba brokeriem ir sasniegusi kulmināciju. Šodien jūs varat izvēlēties vietni jebkurai izsmalcinātai gaumei. Galvenais kritērijs lielākajai daļai ārštata darbinieku ir vidējā pasūtījuma vērtība. Turklāt var piesaistīt dizains, vietnes izmantojamība, lielisks atbalsta serviss, atmosfēra, klientu plūsma (skaits) un citas objektīvas īpašības.

Ilgstoši strādājošiem ārštata darbiniekiem ir svarīgs arī statuss vietnē, jo paša darba nopelnītā reputācija ir vērtīgāka nekā visi pārējie kritēriji kopā. Tāpēc ir izpildītāji, kas piesaistīti konkrētai platformai, ar tieši šādām saitēm.

Iesācējiem vai izpildītājiem, kuri vēl nav izlēmuši par apmaiņu, būs noderīgi uzzināt populāro platformu galvenās stiprās un vājās puses, lai iegūtu vairāk informētu izvēli. Zemāk mēs apsvērsim ārštata pakalpojumus, kas ir ideāli piemēroti iesācējiem, kuri mācās par pašnodarbinātību mājās. Tās interesēs arī pieredzējušus izpildītājus, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas mainīt vietni.

Labāko ārštata apmaiņu top 5 gan iesācējiem, gan pieredzējušiem ārštata darbiniekiem

Kompetentam ārštata darbiniekam teorētiski ir vienalga, kur strādāt, būtu pasūtījumi. Bet viņam ir zināmi tikai apstākļi, kas liek viņam mainīt ārštata un attālinātā darba vietas. Tagad internetā vairāki desmiti vietņu piedāvā nopelnīt naudu, un visi no tiem ir izrādījušies apzinīgi un nemaldina apmaiņu. Šis ir stāsts par to, kā piedāvājums pārsniedz pieprasījumu, tāpēc lielākā daļa ārštata darbinieku dzīvo no desmit cienījamākajiem pakalpojumiem.

Šī iemesla dēļ nav lielas jēgas runāt par visiem esošajiem piedāvājumiem, apsveriet labākās ārštata biržas desmitniekā.

1. Pēc lielākās daļas izpildītāju domām, Kwork ir labākā ārštata birža Krievijā. Cenu noteikšana notiek pēc fixprice principa – katrs “kwork” maksā 500 rubļu. No tiem 100 saņem platforma, 400 – izpildītājs, kopumā mēs saņemam 20% no komisijas, nevis maz. Tomēr progresīvi izpildītāji pārdod papildu pakas, tāpēc vidējās darba izmaksas tiek lēstas 1500 rubļu vērtībā.
Par neierobežotu veidu pakalpojumiem un radošo (kaut arī aizņemto) cenu principu Kwork ir saņēmis uzslavu no visiem Krievijas izpildītājiem. Lieliska platforma sākotnējam ārštata ceļam, kā arī pieredzējušiem izpildītājiem, kuri migrēja no citām apmaiņām.

2. Moguza. Nosaukums cēlies no diviem krievu vārdiem “var” un “par”. Tam seko izpildītāja noteiktā cena. Lai gan vietne sevi reklamē pēc tāda paša fiksēto izmaksu principa, šeit tā ir ierobežota ar noteiktu summu – 5000 rubļu un sākas no 100 rubļiem.
Apmaiņas sadaļas ir sava veida standarta: grafika, sociālie tīkli, vietņu izstrāde, darbs ar audio un video, programmēšana, darbs ar tekstiem, izklaide, reklāma un konsultācijas. Katrā sadaļā ir tūkstošiem priekšlikumu. Atsauksmes par apmaiņu ir labas, krāpšana netika atrasta, vietne godīgi apvieno klientus ar izpildītājiem sadarbībai.

3. Fiver ir ārzemju ārštata vietne iesācējiem. Krievu valodas versijas nav, taču, lietojot automātisko lapu tulkotāju, grūtības nerodas. Vietne darbojas tāpat kā Kwork (varbūt otrādi), piedāvājot pakalpojumus par fiksētu samaksu 5 USD. Tajā pašā laikā ir iespējams par maksu piedāvāt pakalpojumus ārpus standarta paketes, kas ārvalstu valūtā ir ļoti pievilcīga Krievijas ārštata darbiniekiem. .
Vietne ir populāra, taču, lai sazinātos ar klientiem, vēlams, lai būtu angļu valodas pamatzināšanas. Vietnē ir pasūtījumi no tautiešiem, bet ārzemnieki izrādās dāsnāki un pretimnākošāki.

4. Darbs-zilla. Labi izstrādāts karikatūras stila vietnē. Pie tā var strādāt gan iesācēji, gan pieredzējuši izpildītāji. Populāra, intuitīva bezmaksas ārštata birža, kuru pieprasa klienti, tāpēc tā ir pievilcīga visu līmeņu ārštata darbiniekiem.

Pēc vairākuma izpildītāju atsauksmēm šķīrējtiesa, kas strīdīgos jautājumos darbojas taisnīguma pusē, ir sevi pierādījusi. Birža novērtē savus darbiniekus, strīdos bieži nostājas viņu pusē, tādējādi neļaujot viņiem pārvietoties uz citām vietnēm.

5. Weblancer jau 16 gadus darbojas Krievijā un kaimiņvalstīs. Nedaudz sarežģīts interfeiss un novecojis darbības princips. Šeit izpildītājam jāatbild uz pasūtījumiem, atstājot pasūtījumus. Tomēr pēdējie tiek apmaksāti. Pēc iesācēja reģistrēšanas viņam būs pieejamas 55 bezmaksas lietojumprogrammas, pēc tam par savu naudu. Jums būs jāiemācās sevi pasniegt no izdevīgās puses, jo pozitīvs lēmums ne vienmēr sekos kreisajai lietojumprogrammai. Strīdīgs princips, kurā tiek skaidri izteikts uzsvars uz klientu.
Šādas mijiedarbības tehnoloģijas pašlaik tiek uztvertas kā vietņu īpašnieku alkatību, kas cenšas nopelnīt naudu par visu. Turklāt priekšnoteikumus mahinācijām rada paši administratori, kuri izveido pasūtījumus, bet rezultātā atsakās no visiem, kas atbildēja.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *