Kā palielināt savus ienākumus aptaujās?

Jautājumu par ienākumu palielināšanu apmaksātās aptaujās uzdod daudzi lietotāji, kuri paši izvēlējušies šādu darbu. Šajā rakstā mēs apspriedīsim ar jums iespēju palielināt ienākumus apmaksātā aptaujā. Parunāsim par darba padomiem, kas palīdzēs jums palielināt šīs algas.

Pirmkārt, ienākumu apjoms ir atkarīgs no aizpildīto aptaujas anketu skaita. Lai aptaujas jums tiktu nosūtītas regulāri un lielā skaitā, jums jāievēro daži padomi, kurus mēs apspriedīsim tālāk.

Kā palielināt nosūtīto aptauju skaitu

Interneta anketās tiek iesaistītas dažādas pētījumu kampaņas, lai apkopotu respondentu viedokļus par dažādām precēm un pakalpojumiem. Mārketinga kampaņās arī vēlas analizēt, kā respondenti reaģēs uz dažādu produktu reklāmām, lai vēlāk tos uzlabotu.

Apskatīsim tālāk sniegtos padomus, ievērojot tos, kuri regulāri saņems ielūgumus uz aptauju.

1. Vissvarīgākais iesniegto anketu skaita palielināšanai ir pareizi aizpildīti profila dati par sevi. Jums nosūtīto aptauju izmaksas ir atkarīgas no dalībnieka profila, kā arī no viņu skaita. Lai pareizi aizpildītu sava biedra profilu, jums jāievēro šie padomi:

• Pilnībā detalizēti aizpildiet dalībnieka profilu;

1. Vissvarīgākais iesniegto anketu skaita palielināšanai ir pareizi aizpildīti profila dati par sevi. Jums nosūtīto aptauju izmaksas ir atkarīgas no dalībnieka profila, kā arī no viņu skaita. Lai pareizi aizpildītu sava biedra profilu, jums jāievēro šie padomi:

• Pilnībā detalizēti aizpildiet dalībnieka profilu;

• Mārketinga kampaņās vēlamais vecums ir no 20 līdz 35 gadiem. Šī ir tā sauktā mērķa vecuma auditorija. Kāpēc tieši šis vecums? Vienkārši tas ir vecuma diapazons, kad cilvēks ir visaktīvākais, viņam ir daudz interešu, viņš cenšas uzzināt jaunas lietas un nebaidās no jaunām sajūtām. Mēs varam teikt, ka šāds apgalvojums vairāk attiecas uz pusaudžiem, un tas, iespējams, tā ir, bet pusaudžiem parasti nav savas nopelnītās naudas, viņi ir atkarīgi no vecākiem. Aizpildot informāciju par sevi, labāk norādīt vismaz 18 gadu vecumu un ne vecāku par 45 gadiem, tie ir minimālie un maksimāli pieļaujamie vecuma kritēriji. Ja jums ir mazāk vai vairāk gadu, nav nekā slikta, ja pāris gadus pievienojat vai, gluži pretēji, atņemat sevi;

• Ailē par savu darbu, pat ja jūs nestrādājat, labāk ir norādīt, ka esat nodarbināts cilvēks. Galu galā, kāpēc gan kādam būtu vajadzīgs bezdarbnieka viedoklis, kuram varētu nebūt naudas, lai samaksātu par pakalpojumu vai produktu;

• Labāk savus naudas ienākumus norādīt vidējās vērtībās. Piemēram, respondentam tiks lūgts norādīt, cik daudz naudas viņš nopelna mēnesī vai gadā. Ja norādāt mazus ienākumus, tad nav grūti salīdzināt, ka ar maziem ienākumiem maz ticams, ka cilvēks varēs atļauties lielu sadzīves tehnikas iegādi. Aptaujas par sadzīves tehniku ​​tiek sūtītas diezgan bieži. Un otrādi, ja norādāt pārāk lielus ienākumus, var rasties nopietnas aizdomas. Persona ar ievērojamiem vairāku simtu tūkstošu rubļu ienākumiem, visticamāk, netērēs laiku, piedaloties apmaksātā aptaujā.

• Norādot dzīvesvietu, jums jāsaprot, ka mazpilsētās dzīvojošo iedzīvotāju viedokli mazāk interesē mārketinga kampaņas. Patiešām, mazā apdzīvotā vietā var nebūt veikala, kas tiks apspriests aptaujā. Tāpēc labāk norādīt tuvāko reģionālo vai rajona pilsētu;

• Nevilcinieties anketā norādīt, ka esat bērna vecāks un esat laulības attiecībās. Dalībniekiem, kuriem ir bērni, viņi vienmēr nosūta vairāk anketu, kas veltīta bērnu pārtikai, saldumiem, autiņbiksītēm.

• Uzmanību! Atbildot uz apmaksātu anketu jautājumiem, atbildēm jāatbilst jūsu profilam. Piemēram, dalībniekam ir 16 gadu, un viņš savā profilā norādīja, ka viņam ir 20. Lietotājs, atbildot uz jautājumiem, var aizmirst par profilā norādīto un uzrakstīt savu patieso vecumu, tas var novest pie dalībnieka bloķēšanas. konts. Tāpēc labāk uz papīra pierakstiet norādīto informāciju par sevi un, aizpildot anketu, paturiet to acu priekšā.

2. Veicot aptaujas, mēģiniet nesteigties, uzmanīgi izlasiet jautājumus. Katrai aizpildītajai interneta aptaujai tiek noteikts noteikts minimālais laiks. Ja lietotājs aptauju aizpildīs steigā, tas radīs aizdomas, ka viņš uz jautājumiem neatbildēja uzmanīgi un viņa viedokli var neņemt vērā. Rezultātā šāds negodīgs respondents, kurš steidz ātri atbildēt uz anketu, vienkārši pārtrauks sūtīt pētījumus.

3. Lai aptaujās filtrētu respondentus, kas nav mērķa grupas, bieži var sastapt standarta jautājumus, uz kuriem vienmēr labāk atbildēt vienādi. Piemēram, bieži tiek uzdots jautājums: vai jūs vai kāds no jūsu ģimenes locekļiem strādā šajās jomās: mārketinga pētījumi, reklāma un tamlīdzīgi. Uz šo jautājumu labāk atbildēt nē, jo, ja cilvēks strādā reklāmas vai pētījumu mārketinga firmā, viņam nav tiesību piedalīties šajās aptaujās. Jo šāda respondenta viedoklis var būt neobjektīvs. Tāpat nereti nākas sastapties ar jautājumu: vai pēdējās nedēļās vai mēnešos esat piedalījies aptaujās par konkrētu tēmu. Uz šādu jautājumu arī labāk atbildēt nē.

4. Peļņas apmērs apmaksātās aptaujās pilnībā atkarīgs no jūsu aizpildīto aptaujas anketu skaita. Tāpēc, lai nopelnītu, labāk reģistrējieties un izmantojiet visas pieejamās un pārbaudītās interneta aptauju vietnes.

5. Regulāri pārbaudiet savu e-pastu, kuru norādāt reģistrēšanās laikā. Mēģiniet regulāri pārbaudīt iesūtni, lai nepalaistu garām vēl citas aptaujas. Jo mazāk lietotājs izlaiž aptaujas anketas, jo vairāk pētījumu viņam tiks nosūtīts nākotnē. Aptaujas veicēju anketām ir savi noteikumi, un pielaides, ja respondents nokavē pētījumu, tas nozīmē, ka viņu neinteresē. Tāpēc darbinieki, kuri regulāri izlaiž aptauju, retāk sūtīs ielūgumus vai vispār apstāsies.

Ievērojot iepriekš aprakstītos padomus, katram lietotājam ir iespēja vairākas reizes palielināt ieņēmumus no aptaujām. Visi šie padomi var palīdzēt iesācējam pelnīt naudu no apmaksātām tiešsaistes aptaujām. Arī šādi padomi būs noderīgi lietotājiem, kuriem jau ir pieredze mārketinga pētījumos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *