10 reāli veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē bez krāpšanās

Meklējot naudu internetā, daudzi lietotāji ir saskārušies ar tiešu maldināšanu. Pēc šādas ne pārāk patīkamas pieredzes, maz cilvēku uzskata, ka reāli ienākumi internetā pastāv bez krāpšanas. Mēs centīsimies kliedēt jūsu šaubas un pastāstīt par pārbaudītiem un ļoti reāliem veidiem, kā nopelnīt naudu globālajā tīklā.

Patiesībā pat iesācējs var atrast darbu tīklā. Ir gan vienkārši veidi, kā nopelnīt, gan sarežģītāki, par kuriem jums var būt nepieciešamas noteiktas zināšanas vai sava vietne. Šajā rakstā mēs runāsim par dažādiem naudas pelnīšanas veidiem gan vienkāršam laicīgam, gan pieredzējušākam lietotājam.

Cik patiesībā var nopelnīt internetā?

Cik jūs varat saņemt par darbu tiešsaistē? Jautājums ir diezgan uzlauzts un, iespējams, interesē visus iesācējus. Viss ir atkarīgs no izvēlētās naudas pelnīšanas metodes un vissvarīgāk no paša darba meklētāja vēlmes un prasmēm.

Ņemsim, piemēram, topošo reklāmas tekstu autoru, kurš ir apņēmies nopelnīt naudu, rakstot rakstus. Sākumā, ņemot vērā vēlmes un labu sniegumu, lietotājs, kurš raksta tekstus par naudu, var rēķināties ar ienākumiem 10 000-15 000 tūkstošu rubļu mēnesī. Pieredzējuši tekstu autori var nopelnīt no 40 000 līdz 80 000 tūkstošiem rubļu un vairāk.

Bez pieredzes un meklējot vienkāršu veidu, kā nopelnīt naudu internetā, nevajadzētu rēķināties ar lieliem ienākumiem.

Top 10 reālie veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Darbam globālajā tīklā ir daudz veidu. Mēs analizēsim populārākās un pārbaudītākās metodes, kuras ikviens var izmantot, lai nopelnītu naudu. Sāksim ar vienkāršiem naudas nopelnīšanas veidiem, kas ļaus jums nopelnīt naudu no nulles un neprasīs ieguldījumus un īpašas zināšanas, mēs netraucēti pāriet uz sarežģītāku nosodīšanu, kas var prasīt naudas izmaksas.

1. Komentāru un atsauksmju rakstīšana par naudu.

Pelnīt naudu no atsauksmēm un komentāriem ir diezgan interesanta darbība, kas rada ienākumus. Izpildītājam būs jāraksta atsauksmes un komentāri par dažādiem produktiem, pakalpojumiem, vietnēm un daudz ko citu.

Atsauksmju rakstīšana ir vienkāršs darbs, kas pieejams pat skolēniem un studentiem. Tiem, kuriem patīk dalīties pieredzē par visu pasaulē, patiks šāda veida peļņa. Atliek izvēlēties uzticamu pārskatu pakalpojumu, kurā jūs rakstīsit savas atsauksmes un saņemsiet par tiem samaksu. Sociālo pārskatu dienests Otzovik tiek uzskatīts par labāko un uzticamāko. Ar tās palīdzību tūkstošiem Runet lietotāju pelna par viņu viedokli.

2. Dalība apmaksātās aptaujās

Pelnīt naudu aptaujās ir viens no vienkāršākajiem darba veidiem, kas ļauj nopelnīt reālu naudu no nulles. Aptaujas dalībniekam būs jāatbild uz uzdotajiem jautājumiem. Par katru aizpildīto aptauju nauda tiek iekasēta no 20 līdz 100 rubļiem. Vidēji piedalīšanās vienā pētījumā prasa 10-20 minūtes.

Lai sāktu apmaksātas aptaujas, jums jāreģistrējas kādā no aptaujas vietnēm. Jūs varat sākt nopelnīt naudu aptaujās jau tūlīt, reģistrējoties uzticamajā Ekspertu atzinuma anketā.

Dalību apmaksātās interneta aptaujās nav iespējams nosaukt par stabiliem ienākumiem, jo ​​aptaujas netiek sūtītas visu laiku. Bet kā papildu ienākumi tas ir diezgan labs risinājums.

3. Darbs sociālajos tīklos

Ar katru jauno gadu nepielūdzami pieaug sociālo tīklu lietotāju skaits. Gandrīz katrai personai, kurai ir piekļuve globālajam tīmeklim, ir vairāki konti dažādos sociālajos tīklos. Lielākajai daļai sociālie tīkli ir saziņas veids, taču dažiem lietotājiem tā ir vēl viena iespēja saņemt reālus ienākumus bez ieguldījumiem.

Darbu sociālajos tīklos var veikt divējādi:

1. Nopelniet naudu par uzdevumu izpildi sociālajos tīklos, izmantojot īpašas apmaiņas. Māksliniekam būs jāpatīk, jāpievienojas grupai, jāpievieno draugiem, jādalās ar ierakstu. Piekrītiet veikt šāda veida darbu vienkārši, un tas neaizņems ilgu laiku. Viens no labākajiem pakalpojumiem, kā pelnīt naudu sociālajos tīklos, ir Vktarget.

2. Nopelniet ienākumus, izmantojot savas grupas un lapas, izmantojot pārdošanu, saistītās programmas vai reklāmu. Ja jums ir labi reklamēta kopiena vai lapa, varat ievietot tajās ziņas ar saistītajām saitēm un gūt no tām reālas naudas ienākumus. Mūsu vietnes specializētā rakstā varat izlasīt rakstu par to, kā pašam un bez maksas reklamēt grupu vietnē Vkontakte. Jūs varat sākt pārdot dažādus produktus. Nu, vai ievietojiet reklāmas par naudu.

Pelnīt naudu tiešsaistē sociālajos tīklos nav mīts, bet gan realitāte. Galvenais ir izvēlēties darba virzienu, kas piemērots peļņai un spējām.

 

4. Vienkāršu uzdevumu veikšana

Diezgan populārs un pieprasīts darbības veids. Internetā ir īpaši resursi, kas nodrošina iespēju nopelnīt naudu dažādu uzdevumu veikšanai, neieguldot naudu. Šāda veida darbs tīklā parādījās jau sen. Ja tā attīstības sākumposmā šāds darbs ietvēra klikšķināšanu uz saitēm, tad tagad tā jau ir novecojusi metode, kas nes mazus ienākumus.

Šodien visuzticamākais un labākais veids, kā nopelnīt naudu vienkāršiem uzdevumiem, ir Yandex.Toloka pakalpojums. Tolokā jums tiks prasīts izpildīt interesantus uzdevumus, par kuriem maksāsit reālu naudu. Pirms darba uzsākšanas viss ir ļoti vienkārši, jums tiks piedāvāts iziet vienkāršu apmācību, ar kuras palīdzību jūs viegli varat sākt uzdevumus.

Protams, ir arī citas vietnes, kas sniedz jums iespēju nopelnīt naudu par uzdevumiem. Bet parasti lielākā daļa no tiem ir klikšķu pakalpojumi, par kuriem maz ticams, ka jūs varat nopelnīt pienācīgu naudu.

5. Rakstu rakstīšana

Naudas pelnīšana, pārdodot rakstus vai reklāmas tekstu, ir viens no pieprasītākajiem un reālākajiem darbiem Krievijas internetā. Reklāmrakstīšana ir piemērota tiem cilvēkiem, kuri zina, kā pareizi izteikt savas domas uz papīra. Pat ja kādu iemeslu dēļ jums ir grūti rakstīt tekstus, jūs varat pie tā pierast un laika gaitā iegūt prasmes un pieredzi. Ir vairāki galvenie rakstu veidi, par kuriem jums maksās:

Pārrakstīšana ir rakstu pārrakstīšana no viena vai vairākiem avotiem. Šādus rakstus var rakstīt gan iesācējs, gan pieredzējušāks tekstu autors;

Copywriting – teksta rakstīšana par noteiktu tēmu bez avota. Sarežģītāks teksta veids, bet maksa par to ir lielāka nekā par pārrakstīšanu;

tekstu tulkošana. Šeit jau ir nepieciešamas īpašas svešvalodas zināšanas. Izpildītājam būs jāiztulko teksts, saglabājot tā semantisko stāstījumu. Atalgojums par šādu darbu parasti ir visaugstākais.

Nedaudz izprotot to, kas ir tekstu rakstīšana par naudu, jūs varat doties uz copywriting apmaiņas izvēli tajā, tad sāksiet rakstīšanas karjeru. Varbūt vispusīgākā un labākā ir Etxt.ru apmaiņa. Daudzi iesācēji ar to sāk. Ir daudz darba gan iesācēju tekstu autoriem, gan pieredzējušiem rakstniekiem.

Lai veiksmīgi strādātu pie copywriting, iesācējam ir jāievēro šādi noteikumi:

vienmēr sazinieties ar klientu pieklājīgi, pat ja viņš kļūdās;

Nedzenies pēc visas naudas, ņem tikai tik daudz pasūtījumu, ko vari izpildīt laikā;

Rakstītajiem tekstiem jābūt unikāliem. Jūs varat pārbaudīt unikalitāti, izmantojot īpašos pakalpojumus;

uzraudzīt savu lasītprasmi;

Mēģiniet pastāvīgi attīstīties, lai kļūtu vēl interesantāks klientam.

 

6. Peļņa vietnē YouTube

Jebkurš lietotājs, kurš zina, kā filmēt interesantus videoklipus, var nopelnīt naudu vietnē YouTube. YouTube video mitināšanā varat atrast daudz videoklipu par dažādām tēmām. Mūsdienās pat amatieru dārznieks, kurš filmē savu hobiju videoierakstos, var kļūt populārs un gūt labus ienākumus ar savu video palīdzību. Atliek tikai iemācīties uzņemt augstas kvalitātes video un, ja nepieciešams, iegūt labu kameru.

Nav jābūt labai videokamerai, jo jūs varat pārskatīt savus pirkumus internetā, izmantojot īpašu programmatūru, kas filmēs video. Grūtības slēpjas faktā, ka jums ir nepieciešams skaisti noformēt savu video tā, lai būtu interesanti skatīties citiem lietotājiem.

Varat arī veikt vienkāršus uzdevumus: patīk, skatīties video, rakstīt komentārus. Uzdevumus var veikt pakalpojumā Vktarget, par kuru mēs rakstījām iepriekš. Bet šādi uzdevumi neradīs ievērojamu peļņu pakalpojumā YouTube.

7. Darbs kā ārštata darbinieks mājās

Ārštata darbinieks ir brīvs darbinieks, kurš izvēlas, ar ko strādāt, kur un kad. Ārštata darbs ir attālināts naudas pelnīšanas veids, kas savienots ar internetu un ir atkarīgs no tā. Pateicoties globālajam tīklam, tagad katrs cilvēks ar noteiktām zināšanām, kas piemērotas darbam tiešsaistē, var kļūt par ārštata darbinieku un strādāt mājās.

Apskatīsim galvenās ārštata darbības:

– programmēšana;

– Tekstu kopēšana un pārrakstīšana, kā arī tulkošana ir viena no populārākajām ārštata jomām;

– Vietņu izstrāde, rediģēšana un uzturēšana;

– tīmekļa resursu reklamēšana SEO;

-Darbs kā dizainers.

Risinot darbības jomas, pāriesim pie ārštata finansēšanas priekšrocībām un trūkumiem.

Ārštata plusi:

– Bezmaksas darba grafiks. Tas ir, kad strādāt un cik daudz ir atkarīgs no jums;

– Jūs pats izvēlaties klientu. Ārštata darbā nav darba devēja, ir jūs (izpildītājs) un klients, kuram nepieciešami noteikti pakalpojumi;

– ienākumu līmenis ir atkarīgs no jums, jo vairāk jūs izpildāt pasūtījumus, jo vairāk nopelnāt;

– Laika ietaupīšana. Ja jums joprojām ir nepieciešams nokļūt vai izkļūt no parastā darba, tad ārštata darbs dod iespēju ietaupītā laika dēļ veltīt vairāk laika personiskajai dzīvei.

Mīnusi ārštata darbam:

– nav iemaksu pensiju fondā, kas varētu ietekmēt jūsu turpmāko pensiju;

– ja jūs saslimstat un nevarat strādāt, kāds jums nemaksās slimības atvaļinājumu;

-Sākumā ienākumu līmenis var būt zems iesācēju ārštata darbinieku zemā reitinga un klientu neuzticības dēļ. Bet laika gaitā katrs ārštata darbinieks iegūs labu reitingu un pastāvīgus klientus;

– Pastāv risks nokļūt pie negodīga klienta, kurš vienkārši jūs maldina, nemaksājot naudu. Lai pasargātu sevi no krāpšanas, labāk ir izmantot ārštata biržas, kas darbojas kā starpnieki starp darbuzņēmēju un pasūtītāju.

Viena no labākajām vietām, kur nopelnīt naudu kā ārštata darbinieks, ir Kwork resurss. Kwork attālā darba apmaiņa ir lieliska platforma ārštata darbam, jums vienkārši tajā ir jāveic vienkārša reģistrācija.

8. Strādājiet ar dropshipping sistēmu

Pelnīt naudu par piegādi internetā vairs nav tikai blakusdarbs, bet ļoti reāls bizness. Dropshipping ir ļoti daudzsološs virziens reālu ienākumu gūšanai, izmantojot internetu.

Kas ir dropšinga darbs? Dropshipping ir preču piegāde tieši no piegādātāja klientam. Šajā shēmā jūs darbosities kā starpnieks. Bet jums nav jāmaksā par produktu un jāpērk, un pēc tam jāuzglabā mājās. Viss ir diezgan vienkārši, jūs atrodat pircēju, iegūstat no viņa viņa datus, lai nosūtītu pasūtījumu, un pārsūtiet tos piegādātājam. Jums vienkārši jāatrod piegādātājs ar izdevīgu cenu, par kuru jūs pārsniegsiet savu procentuālo ienākumu no augšas. Tas ir, jūs saņemat naudu no pircēja, samaksājat piegādātājam par precēm, un starpība, kuru jūs pārtraucat klienta cenā, paliek jūsu.

Atliek tikai atrast pircēju avotu. Par šādiem avotiem, kas nodrošina piegādi, parasti kļūst par viņu vietnēm, kopienām un lapām sociālajos tīklos, reklāmas pakalpojumos.

9. Saistītās programmas

Saistītās programmas ir viens no visizplatītākajiem un reālākajiem veidiem, kā pelnīt naudu tiešsaistē. Skatoties nākotnē, es vēlos atzīmēt, ka bez vietnes vai kontu sociālajos tīklos diez vai ir iespējams nopelnīt naudu saistītajās programmās.

Lai nopelnītu naudu, jums jāizvēlas pārbaudīts un uzticams filiāļu tīkls, kuru izmantojot jūs saņemsit ienākumus. Šāds tīkls ir Admitad filiāļu tīkls. Tajā jūs atradīsit daudz piedāvājumu (partneru), ar kuriem jūs varat nopelnīt.

Admitad nav vienīgais tālākpārdevēju tīkls, ir vēl viens lielisks partneru tīkls ePN, kas ir arī pazīstams kā uzticams naudas atmaksas pakalpojums.

10. Peļņa jūsu vietnē

Lai nopelnītu naudu savā vietnē, būs jāpieliek daudz pūļu. Galu galā ir daudz dažādu vietņu, tāpēc konkurence ir ļoti liela. Vissvarīgākais uzdevums būs nākamā projekta tēmas izdomāšana. Mēs iesakām izveidot priekšmeta resursu, kurā jūs saprotat.

Vēl viens svarīgs faktors nākotnes vietnes panākumos ir domēna vārda (nosaukuma) un mitināšanas izvēle. Domēna vārds ir vietnes nosaukums adreses joslā, tam jābūt pievilcīgam, garam un īsam. Hostings ir vieta, kur atradīsies jūsu vietnes faili.

Kā izvairīties no krāpšanās, meklējot reālu naudu internetā?

Atcerieties vienreiz un uz visiem laikiem, ka internetā nav vieglas naudas. Tāpat kā reālajā dzīvē, lai kaut ko nopelnītu, ir smagi jāstrādā. Tāpēc apiet, pirmkārt, tos, kuri bez grūtībām sola miljonus. Lai nodrošinātu darbu tiešsaistē, iesakām ievērot šādus noteikumus, lai netiktu maldināts:

– Izvairieties no piedāvājumiem, kas sola tūkstošiem dolāru pāris stundu laikā, kur viņi piedāvās iegādāties informāciju (nodarbības, rokasgrāmatas) tikai par pāris tūkstošiem. Padomājiet loģiski, kāpēc kāds dalītos ar šādu informāciju, ja jūs varat samazināt laupījumu, netērējot laiku stundu veidošanai utt.;

– Piedāvājums kļūt par super tirgotāju Forex biržā. Viņi var iemācīt šādu maldinošu metodi bezsaistē. Bet darbs pie Forex apmaiņas ir rūpīgs darbs, kas prasa noteiktu domāšanu, vairāku gadu praksi. Pat pieredzējuši tirgotāji dažreiz zaudē visu savu naudu;

– Brīnumdari, kas piedāvā ieguldīt naudu un saņemt milzīgus procentus, ir vēl viena krāpnieciska shēma, lai maldinātu interneta lietotājus. Ja vēlaties saņemt procentus no savas naudas, ieguldiet tos uzticamā bezsaistes bankā;

– Ir daudz finanšu spēļu, kas piedāvā nopelnīt naudu, spēlējot savu spēli. Bet tad izrādās, ka jums ir jāmaksā nauda, ​​lai izņemtu uzkrātos līdzekļus, kurus jums tik un tā neviens nepārsūtīs. Protams, var būt spēles, kas maksās naudu, taču tās visas darbojas pēc piramīdas shēmas principa, un jūs agrāk vai vēlāk paliksiet ārpus uzņēmējdarbības;

Lai netiktu maldināts, meklējot darbu internetā, mēģiniet izlasīt atsauksmes par konkrētu projektu par populāriem atsaucamiem pakalpojumiem.

Pēc raksta izlasīšanas jūs uzzinājāt par reāliem veidiem, kā nopelnīt naudu internetā. Mēs runājām gan par vienkāršiem veidiem, kā nopelnīt naudu internetā un kuriem iesācējiem nav nepieciešami ieguldījumi, gan par sarežģītākiem, kuriem nepieciešamas noteiktas zināšanas un nauda. Jums vienkārši jāizvēlas pareizais veids un jāsāk karjera kā interneta darbiniekam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *