Labākie Bitcoin maisītāji, kas faktiski maksā naudu

Daudzi jau ir dzirdējuši par kriptonauda, ​​ko sauc par Bitcoin. Internetā ir daudz informācijas par to, kā iegūt valūtu, izmantojot īpašas lietojumprogrammas un skaitļošanas uzdevumus. Bet bieži vien šī informācija daudziem nav skaidra, un ir vajadzīgs laiks, lai izpētītu un apgūtu kalnrūpniecību (kalnrūpniecības monētas).

Līdz ar speciālo dienestu, kurus sauc par krāniem, parādīšanos, valūtas iegūšana ir kļuvusi vienkāršāka. Bitcoin bez maksas tagad var saņemt mašīnā bez ieguldījumiem un daudz pūļu. Papildus visam vietnes nodrošina iespēju reizināt ar azartspēlēm, loterijām un citām lietām gūto peļņu.

Ikviens var reģistrēties dienestos, procedūra ir vienkārša un aizņem ne vairāk kā pāris minūtes. Negatīvie ir tas, ka lielākā daļa projektu notiek angļu valodā. Ja vēlaties, lietotājs var atrast parastās vai video instrukcijas darbam ar pieskārieniem angļu valodā, pētījums palīdzēs automātiski iegūt ienākumus internetā.

Kas ir Bitcoin jaucējkrāni un kā tie darbojas?

Bitcoin krāni ir vietnes, kurās jūs varat nopelnīt Bitcoin bez ieguldījumiem. Maksājiet lietotājiem par apmeklējumiem un noteiktām darbībām. Secinājums ir tāds, ka projekti reklāmdevējiem piesaista apmeklētājus, par kuriem viņi saņem naudas atlīdzību un dalās ar lietotājiem. Bitcoin maisītājus, kas maksā automātiski, var salīdzināt ar vietnēm, kur jāmaksā par klikšķi. Lietotāji apmeklē reklāmdevēju vietnes, ievada captcha un veic citas darbības. Maksājumus pakalpojumos var saņemt satoshi veidā – simtmiljono daļu bitkoīna.

4 labākie bitcoīna jaucējkrāni, lai nopelnītu bitkoīnus bez ieguldījumiem

Krāni, kas faktiski maksā, atšķiras no krāpnieciskām vietnēm pēc reģistrācijas laika, reklāmas pārpilnības, jo tieši ar to viņi pelna naudu. Arī internetā jūs vienmēr varat atrast pārskatus par projektiem, atšķirt reālus komentārus no pielāgotiem pēc kļūdu un emocijzīmju klātbūtnes tekstā. Labākie turpmāk aprakstītie Bitcoin maisītāji tika izvēlēti, pamatojoties uz: spēju apmeklēt vietni, neievadot captchas un neizpildot uzdevumus, minimālo laika periodu, pēc kura viņi apmeklē projektu monētu vākšanai, papildu nopelnīšanas veida pieejamību, minimālā izņemšanas summa, saistīto programmu noteikumi un citas.

1. FreeBitcoin

Vietne darbojas kopš 2013. gada un tiek uzskatīta par vispopulārāko internetā. Peļņa no bitcoīna krāniem tiek veikta, izmantojot captcha ievadi, bezmaksas 300 satoshi var saņemt 1 reizi stundā. Pakalpojumā ir iebūvēta HI-LO spēle, kurā lietotājs tiek aicināts izdarīt likmes uz lielāku vai mazāku izlozēto numuru. Priekšrocība ir tā, ka jūs varat piedalīties nedēļas balvu izlozē ar loterijas biļetēm, kuras vietne ir iegādājusies vai ziedojusi.

FreeBitcoin ir saistīta programma, piedaloties tajā, kurā katrs lietotājs var saņemt 50% no nodošanas ienākumiem. FreeBitcoin ir labākais bitcoīna jaucējkrāns, kurā jūs varat nopelnīt bez ieguldījumiem, pēc lietotāju domām. Ja vēlaties, jūs nevarat izņemt valūtu un saņemt 4,08% no konta atlikuma. Minimālā izņemšanas summa ir 0,0003BTC, ja vēlaties, varat pieslēgt iknedēļas automātisko izņemšanu.

2. SatoshiHero

SatoshiHero projekts ir spēle, kurā jūs varat iegūt bitkoīnus 3 reizes 10 minūšu laikā. Minimālā izņemšanas summa ir tāda pati kā brīvajā Bitcoin 30 000 Satoshi, un nopelnīto naudu var iegūt gandrīz uzreiz. Maksājumi par nodošanu 25% apmērā tiek ieskaitīti nekavējoties.

3. AdBtc

AdBtc, pamatojoties uz lietotāju balsojumiem, ierindojas starp “Labākajiem Bitcoin jaucējkrāniem ar tūlītējām izmaksām”. Katru dienu par projektu tiek maksāti 1500 bitkoini un 670 miljoni dolāru, tas norāda, ka vietne patiešām maksā. Saistītā programma veido 7,5%, pakalpojums ļauj pirkt un pārdot novirzījumus.

Vietnē varat gūt ienākumus arī no autosērfošanas. AdBtc ir rusificēts, tajā ir minimāls reklāmu daudzums, kas padara to ērti lietojamu. Jūs varat izņemt nopelnītās finanses BTC vai WMX makā Webmoney sistēmā, nauda tiek maksāta no 15 000 satoshi.

4. Kotobeto

Celtnim Cotobeto ir nevainojama reputācija, reģistrēto lietotāju skaits pakalpojumā pārsniedz 5000 cilvēku un to skaits katru dienu pieaug. Nopelnīšanas nozīme projektā ir vienkāršas tiešsaistes spēles, kuru laikā satoshi tiek apbalvoti ik pēc 40 minūtēm. Sistēma paredz automātiskus maksājumus, kad tiek ievadīta minimālā summa.

Kā nopelnīt naudu par Bitcoin krāniem?

Katrā vietnē bitkoīnu nopelnīšanas metodes var atšķirties. Pakalpojumi galvenokārt iekasē bitcoīnu par captcha ievadīšanu, tādējādi pārbaudot lietotāja klātbūtni vietnē. Daži cilvēki maksā, lai skatītos reklāmas, mini spēles, loterijas un daudz ko citu, taču visu pieskārienu jēga ir viena – noteiktu uzdevumu veikšana.

Peļņa no reklāmu skatīšanas ir gandrīz tāda pati kā pirkumiem, tikai maksājums tiek veikts citā valūtā. Ienākumi no skatiem būs lielāki nekā no ieejas captchas, un jums būs jāpavada vairāk laika. Izlozes un spēles sniedz iespēju gūt ievērojamus ienākumus, savukārt zaudējumu iespējamība ir arī liela. Turklāt šo nopelnīšanas veidu nevar uzskatīt par ikdienas.

Cik daudz naudas jūs varat nopelnīt ar Bitcoin krāniem?

Pat visizdevīgākie bitcoīna jaucējkrāni, kā arī darba vietas nesola lielus ienākumus, taču tos var pavairot, piedaloties īpašnieku rīkotajās loterijās, azartspēlēs vai kopā ar citiem lietotājiem. Ja jūs pārtulkojat 1 satoshi rubļos, tad tas ir vienāds ar 0,3 kapeikām. Ar ienākumiem no krāna 300 sēd. / Stundā lietotājam būs 92 kapeikas. Izmantojot datoru darbību visu diennakti, jums var būt aptuveni 20 rubļu dienā un 140 rubļu. nedēļā. Ja jūs vienlaikus strādājat ar 10 celtņiem, tad ienākumus var palielināt līdz 1400 rubļiem. nedēļā vai 5600 rubļu. mēnesī. Summa ir maza, bet reģioniem tā būs labs papildinājums pamata ienākumiem.

Saskaņā ar datiem no interneta dažiem meistariem izdodas uzstādīt aprīkojumu, izvēlēties robotus un strādāt vienlaicīgi ar vairākiem kontiem, kas viņiem mēnesī dod līdz pat 40 tūkstošiem rubļu. Resnākie bitcoīna jaucējkrāni ir ārzemju vietnes, tās maksā vairākas reizes vairāk, taču dažas no tām var samazināt maksājumus, nosakot krievu lietotāja ģeogrāfiskos datus vai aizliedzot reģistrāciju.

Apkopojot

Apkopojot, var atzīmēt, ka vietnes patiešām ļauj iegūt bitkoīnus bez ieguldījumiem, bet, lai palielinātu ieņēmumus, jums ir jāpieiet prātīgi. Ir svarīgi regulāri izpētīt jaunu informāciju un to saprātīgi izmantot. Turklāt nākotnē ir paredzēta kriptovalūtas izaugsme, kas attiecīgi palielinās ienākumu apjomu.

Labākais veids, kā iegūt stabilas un augstas izmaksas, ir izveidot savu Bitcoin krānu. Diemžēl iesācējam to izdarīt nebūs viegli, taču cilvēks vienmēr var vērsties pēc palīdzības pie profesionāļiem. Šāds naudas pelnīšanas veids neprasa mazas izmaksas, taču tas spēs atmaksāties pēc iespējas īsākā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *