Kā pareizi uzglabāt kriptovalūtu 2021. gadā. Maka pārskats

Kā pareizi uzglabāt kriptovalūtu 2021. gadā. Maka pārskats

Kā darbojas kriptovalūtas maki?

Lai strādātu ar kriptovalūtām, parasti ir nepieciešama īpaša programmatūra – tā ir seifa programma, kas ir integrēta vai nu programmatūrā, vai apmaiņas vai aparatūras vidē.

Vai ir droši izmantot kriptovalūtas makus?

Kriptovalūtas sistēmās jūsu konta drošību un integritāti garantē aģentu tīkls (segmentēti failu pārsūtīšana vai failu pārsūtīšana no vairākiem avotiem), kurus pārbauda kalnrači. Viņi aizsargā tīklu, uzturot lielu algoritmu apstrādes ātrumu.

Esošās kriptovalūtas drošības uzlaušana ir matemātiski iespējama, taču tās sasniegšanas izmaksas ir nepieņemami augstas. Piemēram, uzbrucējam, kurš mēģina pievilt BTC blokķēdi un iztērēt divreiz, būtu nepieciešama skaitļošanas jauda, ​​kas pārsniedz visu sistēmas kalnraču jaudu. Bet pat tad viņam nebūs visu vadības iespēju. Hakerim jāpārvar 51% jaudas slieksnis, lai pat pietuvotos šim mērķim.

Kāda tur izvēle

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks ir decentralizēta maka veids, kurā klientam pieder viņa privātās atslēgas. Lietotājs saņem failu ar privātajām atslēgām un viņam jāuzraksta mnemoniska frāze, ar kuru viņš var atjaunot piekļuvi saviem līdzekļiem. Privāto atslēgu esamība nozīmē, ka lietotājam ir pilnīga kontrole pār līdzekļiem. Tomēr jāpatur prātā, ka pilnīga naudas kontrole nozīmē arī to, ka tikai patērētājs ir pilnībā atbildīgs par saviem līdzekļiem.

Turpretī glabātāja maks ir digitālā maka veids, kurā izstrādātāja pusē ir privātās atslēgas un visu datu dublējums, tas ir, aizsardzība, līdzekļi.

No lietotāja viedokļa, protams, vispieņemamākais ir maksājums, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, jo šajā gadījumā uzbrucēji nevarēs nozagt aktīvus, tomēr, ja jūs paļaujaties uz cilvēcisko faktoru un pieļausit iespēju izgatavot kļūdas, tad līdzekļu glabāšana glabātāju maciņos (ne visos gadījumos) dod cerību uz zaudēto līdzekļu atgūšanu.

 

Maka, kurā atrodas valūta, var iedalīt:

Turētājbankas maks
Apmaiņa. Pārsvarā apmaiņas atslēgas tiek ģenerētas un paliek izstrādātāja serveros, nesasniedzot lietotāju ierīces.

Programmatūras maki. ir arī daži programmatūras maki, piemēram, FreeWallet, kas datus glabā savos serveros. Tomēr šādu pakalpojumu nav daudz.

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks

Programmatūras maki. Programmatūras maki var būt mobilie vai datorizēti un lejupielādēt tieši ierīcē.

Web maki. Šie maki ir vispopulārākie iesācēju lietotājiem un cilvēkiem, kuri daudz tirgo. Tīmekļa maki parasti tiek piedāvāti galveno kriptovalūtu biržu vietnēs. Viņi var uzglabāt jebkuru iegādāto valūtu, palīdzēt to ātri pārdot vai pārsūtīt citiem lietotājiem. Šāda veida maku popularitāte ir saistīta ar iespēju ātri un ērti pārdot dažādas monētas un veikt pārskaitījumus tieši vietnē, kas ir ļoti ērti iesācēju lietotājiem. Tīmekļa maki ir lieliski arī tāpēc, ka tiem var piekļūt, izmantojot pārlūkprogrammu no jebkuras vietas pasaulē. Tas ļauj jums vienmēr pārvaldīt līdzekļus, ja jums ir jāmaksā par kaut ko vai jāveic pārskaitījums. Galvenā šādu maku problēma ir potenciālo hakeru uzbrukumu risku klātbūtne, tāpēc lielu naudas daudzumu glabāšana tajos ir ļoti bīstama. Neskatoties uz to,

Papīra maki. Papīra seifs tiek uzskatīts par drošāko kriptovalūtu glabāšanas mehānismu. Lai tos izmantotu, lietotājs izdrukā atslēgas uz papīra un integrē tiešsaistes makā.

 

Tātad, kur ir jāuzglabā kriptonauda?

Kriptogrāfijas aktīvu glabāšana ir jebkura ieguldītāja vissvarīgākā darba sastāvdaļa. Tāpēc krātuves izvēle jāpieiet ļoti atbildīgi. Kā vispopulārākās iespējas ir trīs apakškategorijas: programmatūra, akcijas un aparatūra. Šodien mēs veiksim visaptverošu funkcionalitātes salīdzinājumu un izdomāsim, kurš no tiem būs vispiemērotākais katra veida lietotāju specifiskajiem uzdevumiem.

Pārskats par programmatūras seifiem

Programmatūras seifs ir viena no izplatītākajām glabāšanas metodēm, kas nozīmē daudzplatformu, ātru piekļuvi saviem līdzekļiem un relatīvu drošību. Būtu jāsaprot, ka katrs programmatūras seifs vienā vai otrā veidā ir saistīts ar tā fizisko datu nesēju, un tā zaudēšana vairumā gadījumu novedīs pie neatgūstamiem līdzekļu zaudējumiem.

Īsāk sakot, Bitcoin maks glabā Bitcoin privāto atslēgu kolekciju. Parasti seifs ir parole vai citādi aizsargāts pret nesankcionētu piekļuvi. Bitcoin maku kontrolē tikai tā īpašnieks, nevis izplata un koplieto kā blokķēdes tehnoloģiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *