Kā nopelnīt naudu, sēžot mājās studentam

Jūs varat mēģināt ieguldīt savu naudu projektā, lai iegūtu vairāk vai apgūtu jaunu profesiju.

Padomes numurs 1. Izveidojiet savu emuāra vietni

Kad esat izveidojis savu vietni – emuāru, varat nopelnīt naudu par reklamēšanu. Reklāmdevēji mīl vietnes, kurās ir daudz cilvēku. Šādās vietnēs jūs varat parādīt savus produktus vai pakalpojumus milzīgai auditorijai. Kāds no šādas abonentu masas noteikti iegādāsies viņu produktu. Tāpēc, redzot reklamētās vietnes, uzņēmēji maksā naudu, lai jūsu emuāra lapās tiktu rādītas reklāmas.

Lai izveidotu vietni – emuāru, jums ir nedaudz jāpadomā: kādas tēmas varētu interesēt mērķauditoriju? Kas ir interesants mūsdienu lietotājiem? Ja katru dienu savā vietnē ievietojat foršus videoklipus, publicējat interesantus rakstus, tad ar apmeklējumu problēmu nebūs.

Datplūsma palielināsies, ja izveidosit foršu vietni ar interesantu saturu. Bet, iespējams, jauniem priekšmetiem būs nepieciešama noteikta naudas summa. Bet, palielinoties abonentu skaitam, jūs varat gūt peļņu no savas vietnes un saņemt ienākumus no kontekstuālās reklāmas, reklāmkarogiem un pielāgotu rakstu publikācijām. Galvenais ir vēlme reklamēt savu vietni un neatlaidība.

 

Padomes numurs 2. Izmēģiniet savu roku ārštata biržās

Es arī mēģināju strādāt Kwork. Tur es uzlaboju savas programmēšanas prasmes. Tas ir sava veida servisa veikals. Jūs detalizēti aizpildāt savu profilu, cenšoties pēc iespējas vairāk aprakstīt pakalpojumus, kurus varat sniegt klientam. Klients, lasot par jūsu sasniegumiem, izvēlas izpildītāju, kurš viņam patīk, un tikai pēc tam dod pasūtījumu darbam.

Iesācējiem vajadzētu rūpēties par reitingu un ļoti rūpīgi izpildīt visus uzdevumus. Interesanti, ka jūsu pakalpojumi tiks fiksēti par noteiktu cenu, kas nav mazāka par 500 rubļiem. Jo vairāk jūs strādājat un jo augstāks ir jūsu vērtējums, jo vairāk jūs varat iekasēt maksu par saviem pakalpojumiem.

Divi vienkārši ieteikumi, kā nopelnīt naudu studentam un kuru pusslodzes darbu labāk izvēlēties sev

 

Ieteikumi Nr. 2. Ja jums patīk anketas.

Ir īpašas vietnes, kurās varat veikt aptaujas un saņemt par to nelielu atlīdzību. Piemēram, tajā ir vietne Rublklub, viņi piedāvā veikt aptaujas par jebkurām tēmām, galvenokārt par dažādām precēm: ko jums patīk pirkt, cik reizes apmeklējat kinoteātrus, kuri veikali ir labāki un tā tālāk ( bet tas nav pusslodzes darbs, tīri pēc manām domām).

Par šādu aptauju aizpildīšanu jums tiks ieskaitīta nauda. Jo garāks ir apsekojums, jo vairāk laika tam jāpavada, taču maksājums ir daudz lielāks. Jūs varat izņemt naudu seifos: Yandex Money, Web nauda vai Qiwi.

 

Ieteikuma numurs 3. Vienkārši uzdevumi audio pārrakstīšanai uz tekstu.

Es arī mēģināju nopelnīt, pārrakstot audio tekstā, kas atrodams WorkZilla vietnē (skatiet saiti par šī pakalpojuma pārskatīšanu, bet ir apmaksāts abonements), taču tas izrādījās lēni un mani “neķēra”. “. Kaut arī daži labprāt nopelna naudu par to un diezgan labu naudu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *