Kā nopelnīt lielu naudu, lejupielādējot failus

Kā nopelnīt lielu naudu, lejupielādējot failus
Kur iegūt interesantus failus FO.

Lai nopelnītu patiešām daudz naudas par failu koplietošanu, jums ir smagi jāstrādā. Pirmkārt, jums jāatrod attiecīgie faili, kurus vēlas lejupielādēt tūkstošiem un desmitiem tūkstošu cilvēku. Tie var būt jebkura veida dati, viss, ko cilvēki lejupielādē no interneta. Šajā failu kategorijā ietilpst: jauns slavena mākslinieka videoklips vai dziesma, jaunas filmas un pašas filmas treileris, mūzika, spēļu kodi, fototapetes, attēli pieaugušajiem, programmas personālajiem datoriem utt. saskaiti visu. Jo populārāks ir fails, jo vairāk tas tiks lejupielādēts un jo vairāk naudas jūs par to iegūsiet.

Šādus failus var meklēt divējādi. Pirmais atrodas tajā pašā varezņiki. Daudzi no viņiem parāda statistiku par konkrēta faila lejupielādi. Jūs varat redzēt, kas tiek sūknēts biežāk, un aizņemties to sev. Pieprasīto failu var atrast arī straumēs.

Bet otrs veids, kā atrast failus, ir interesantāks un produktīvāks. Es jums pastāstīšu, kā es pats viņus meklēju. Es eju uz Yandex statistiku (wordstat.yandex.ru) un meklēju populārus vaicājumus. Es izvēlos dažādus taustiņus ar prefiksu “lejupielādēt” un izvēlos visbiežāk lietotos. Piemēram, šobrīd pieprasījumam “lejupielādēt mod tvertnes” ir vairāk nekā 100 tūkstoši skatījumu! Mēs meklējam nepieciešamo failu (informāciju) tajā pašā Yandex, lejupielādējiet un augšupielādējiet federālajā apgabalā. Un tad, raugoties uz priekšu, apmeklētajā vareznikā ievietojam saiti uz šo failu.

Kā augšupielādēt (augšupielādēt, lejupielādēt) failus failu mitināšanas pakalpojumā.

Lai aprakstītu failu augšupielādes procesu failu mitināšanas pakalpojumā, tiek izmantoti arī slengs “augšupielādēt” un “augšupielādēt”. Tie nozīmē to pašu – faila augšupielādi. Ieteicams izveidot kontus sev nevis vienā, bet vairākos failu mitināšanas pakalpojumos. Un šeit runa nav tikai par ienākumu palielināšanu. Fakts ir tāds, ka daudzi varezniki, kur jūs ievietosiet saites uz saviem failiem, prasa, lai failu varētu lejupielādēt no dažādiem avotiem. Tie. no dažādām failu krātuvēm.

Faila augšupielāde failu mitināšanas pakalpojumā ir ļoti vienkārša. Apskatīsim depozīta failus kā piemēru. Pirmais, ko mēs darām, ir reģistrēties vietnē, pieteikties sistēmā, meklēt saiti “lejupielādēt failu”, pēc tam “atlasīt failu” – norādiet ceļu uz failu datorā un noklikšķiniet uz “lejupielādēt”. Pēc faila augšupielādes failu mitināšanas pakalpojumā jūs saņemsiet īpašu saiti uz to.

Kur izvietot saites, mēs meklējam produktus ar lielu satiksmi.

Esmu pārliecināts, ka jūs esat saskāries ar tādu jēdzienu kā wareznik vai warez vietne (no angļu Warez). Tās ir vietnes, kas nelegāli izplata dažādu programmatūru, plaisas un citus failus. Dažās no noliktavām ir liela satiksme. Tajās ietilpst vietnes, kuru ikdienas auditorija ir tūkstošiem cilvēku. Tās ir mums nepieciešamās intensīvas noliktavas.

Parasti, jo vēsāks ir vareznik, jo stingrāka ir saikņu pievienošana. Tāpēc neesiet slinki un pirms saišu pievienošanas noteikti izlasiet vietnes noteikumus. Pretējā gadījumā tie visi tiks izdzēsti, un jūs tiksit aizliegts.

Produktus ar lielu datplūsmu varat meklēt, izmantojot meklētājprogrammas vai populārus vērtējumus. Meklētājprogrammās varat meklēt vaicājumus “varezņiku saraksts” un dažādus tematiskos vaicājumus ar prefiksu “lejupielādēt”.

Procedūra darbam ar FO

Apkopojot visu iepriekš minēto, kāda būs jūsu procedūra, kā pelnīt naudu, lejupielādējot failus.

  1. Reģistrācija FO, kas maksā naudu.
  2. Izvēloties failu veidus, ar kuriem strādāsit, meklējot avotus, kur iegūt šos failus.
  3. Mēs meklējam varezniki, kur ērtības labad ievietosim saites uz failiem, pievienosim grāmatzīmēm. Noteikti izlasiet saišu un ziņu pievienošanas noteikumus.
  4. Mēs reģistrējamies Warez vietnēs, ievietojam saites uz mūsu failiem.
  5. Mēs kontrolējam mūsu saišu pievienošanu, daži varezņiki (viņu moderatori) var nepalaist garām jūsu saites. Varbūt jūs izdarījāt kaut ko nepareizi. Ja viss tika darīts saskaņā ar vietnes noteikumiem, bet jaunumi joprojām netika palaisti garām, tad mēs vairs nestrādājam ar šo varezņiku.
  6. Izveidojiet ziņu veidnes ar saitēm ātrai izlikšanai.
  7. Mēs turpinām ievietot saites uz visiem atrastajiem warezniki. Mēs iegūstam pieredzi, neapstājamies pie tā.
  8. Pēc tam, kad esat labi izpratis procesu un vēlaties palielināt apjomu, mēs meklējam programmatūru, kas var automātiski ievietot ziņas Warezniks. Ir šāda programmatūra, tā ir apmaksāta, jūs to atradīsit Google.
  9. Mēs priecājamies par darba rezultātiem, gūstam peļņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *