Fotografēšanas prasmes

Fotografēšanas prasmes

Tātad, šeit ir emuārs, ja vēlaties uzzināt vairāk par manekenu lejupielādi. Es to nedarīju, bet es to redzēju tiešsaistē un domāju, ka tas ir ļoti labi izveidots emuārs un varētu palīdzēt. Tie nozīmē vēl vienkāršākus rīkus, piemēram, lietojumprogrammas, kas ļauj jums izveidot rakstzīmi, vai tiešsaistes programmas. Visvienkāršākais visa aizstājējs ir tikai izmantot sevi vēlamajā pozīcijā. Ja gleznojat digitāli, varat ievietot attēlu otrajā plānā un sekot tam, lai iegūtu labāku praksi. Vienkārši netērējiet pārāk daudz laika izsekošanai; veidojiet paši savus zīmējumus, nekopējiet neko citu, ja vien tas nav paredzēts praksei. Tātad, šeit ir emuārs, ja vēlaties uzzināt vairāk par manekenu lejupielādi. Es to nedarīju, bet es to redzēju tiešsaistē un domāju, ka tas ir ļoti labi izveidots emuārs un varētu palīdzēt.

Tie nozīmē vēl vienkāršākus rīkus, piemēram, lietojumprogrammas, kas ļauj jums izveidot rakstzīmi, vai tiešsaistes programmas. Visvienkāršākais visa aizstājējs ir tikai izmantot sevi vēlamajā pozīcijā. Ja gleznojat digitāli, varat ievietot attēlu otrajā plānā un sekot tam, lai iegūtu labāku praksi. Vienkārši netērējiet pārāk daudz laika izsekošanai; veidojiet paši savus zīmējumus, nekopējiet neko citu, ja vien tas nav paredzēts praksei. Tātad, šeit ir emuārs, ja vēlaties uzzināt vairāk par manekenu lejupielādi. Es to nedarīju, bet es to redzēju tiešsaistē un domāju, ka tas ir ļoti labi izveidots emuārs un varētu palīdzēt.

 

Ja jūs krāsojat digitāli, jūs varat ievietot attēlu fonā un sekot tam, lai iegūtu labāku praksi. Vienkārši netērējiet pārāk daudz laika izsekošanai; veidojiet paši savus zīmējumus, nekopējiet neko citu, ja vien tas nav paredzēts praksei. Tātad, šeit ir emuārs, ja vēlaties uzzināt vairāk par manekenu lejupielādi. Es to nedarīju, bet es to redzēju tiešsaistē un domāju, ka tas ir ļoti labi izveidots emuārs un varētu palīdzēt. Ja jūs krāsojat digitāli, jūs varat ievietot attēlu fonā un sekot tam, lai iegūtu labāku praksi. Vienkārši netērējiet pārāk daudz laika izsekošanai; veidojiet paši savus zīmējumus, nekopējiet neko citu, ja vien tas nav paredzēts praksei. Tātad, šeit ir emuārs, ja vēlaties uzzināt vairāk par manekenu lejupielādi. Es to nedarīju, bet es to redzēju tiešsaistē un domāju, ka tas ir ļoti labi izveidots uzpūšanās un varētu palīdzēt.

 

(Dažas pozas ir vienkārši smagas. Protams, mēģinot atkal un atkal, jūs varat diezgan vienkārši piesaistīt parastu cilvēku, kurš skatās tieši uz priekšu. Bet tas ir vienkārši garlaicīgi un nopietni, kurš ir. Ja jums ir pamatkoncepcija, jūs var vienkārši uzzīmēt dažas vienkāršas formas īstajā vietā un būt labas, tāpēc jūsu proporcijas būs samērā pareizas, jo jūsu rokas būs vienāda izmēra un formas vienlaikus, un kājas būs vienāda izmēra un formas, un tā tālāk. n.)

uzrādot:

Tātad, jūs esat praktizējis manekenu kopā ar jums, bet jūs domājat: “Ko vēl es varu darīt, lai manas pozas būtu foršas?” Vispirms padomājiet par to, kā jūtaties, mēģinot pāriet pie cilvēka, kurš redz attēlu. Vai tā ir strauji virzoša darbība? Nepatīkamais brīdis? Vai varbūt vienkārši garlaicīga lekcija skolā? Tagad apsveriet, kādas ķermeņa kustības un pozīcijas liecina par šo sajūtu vai situāciju. Ja tā ir sirds sūkņa darbība, iespējams, varonis piepilda savu dzīvi un viņš ātri pumpē rokas. Vai varbūt viņš ir vienkārši šausmīgs, un viņa rokas visur vicinās, galva ir atgriezusies un kājas ir neskaidras, jo tās pārvietojas tik ātri. Ja viņiem ir garlaicīgi, varbūt viņu galva ir rokās un kājas sakrustotas. Rakstzīmju ķermeņa ievietošana ir tikai daļa no situācijas nodošanas procesa,

Kameras leņķis:

Kā jūs izlemjat kameras leņķi? Nu, tas ir vienkārši. Jūs varat iedomāties kaut ko līdzīgu dažiem filmas attēliem. Dramatiskai ainai kamera pārvietosies lēni, bet noteiktas darbības ainas gadījumā kameras leņķis ātri mainīsies un būs visur. Atšķirība ir tāda, ka attēlā nav kustības. Teiksim, piemēram, ka jūsu varonis spēlē basketbolu un nodarbojas ar iegremdēšanu. Ja vēlaties parādīt patiešām lielisku kameras skatu, groza labajā malā varat parādīt putna lidojuma skatu, lai jūs varētu redzēt spēlētāja seju, bumbu un grozu, kas vienlaikus ir diezgan reāli laiks. Vissvarīgākais ir tas, ka neatkarīgi no kameras leņķa tas labi sader ar jūsu varoņa stāvokli, un viņi strādā kopā, lai nodotu situāciju. Vēl viens svarīgs faktors, izvēloties kameras leņķi, ir.

Sejas izteiksmes:

Trešais faktors situācijas nodošanā un, iespējams, vissvarīgākais, lai nodotu varoņu jūtas par kaut ko. Piemēram, tēlojot varoni, kuram ir garlaicīgi sēdēt skolā, viņa seja var izskatīties dusmīga un sarkana. Bet jūs varat arī likt viņa acīm klīst pa istabu, lai jūs varētu pateikt, ka viņš atrodas savā mazajā sapņu valstī. Tātad, acīmredzami, atkarībā no tā, kā jūs izvēlaties izrādīt dažādas emocijas, jūsu varoņu personību var interpretēt ļoti atšķirīgi. Tāpēc tas ir tik svarīgi: jūs nevēlaties, lai viņš liek jums izskatīties kā parasts uzbudināms cilvēks, kad domājams, ka viņš ir grūts, cēls varonis. Nu, tas būtu slikti.

Tātad, es zinu, kādu sejas izteiksmi es vēlos pasniegt, bet kā man to izdarīt? Kas liek cilvēkam izskatīties dusmīgs, skumjš vai laimīgs? Labākais padoms, kas man šajā sakarā ir, ir ļoti dīvains: uztaisi selfiju. Tā kā mākslas manekeniem nav pozitīvu seju, viņi pārstāv savu seju. Izliecieties, ka esat liels dusmīgs monstrs, un ievietojiet šo personu kamerā. Pēc tam ievērojiet noteiktas funkcijas, kuras, jūsuprāt, ir vissvarīgākās rakstzīmju izteikšanai. Pēc tam uzņemiet fona attēlu un redziet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *