Iegūstiet naudu no savām kibertelpas aktivitātēm.

Dažās vietnēs jums būs jāmaksā par tādām darbībām kā informācijas meklēšana, videoklipu skatīšanās, aptauju aizpildīšana, iepirkšanās tiešsaistē vai spēļu spēlēšana. Apmeklējiet tādas vietnes kā Swagbucks un Abates, lai atrastu jaunāko informāciju par to, kā nopelnīt naudu no tiešsaistes aktivitātēm.

Swagbucks ļauj nopelnīt Swagbucks valūtu, veicot darbības no viņu vietnes. Swagbucks var apmainīt pret skaidru naudu vai talonu. Piemēram, iztērējot dolāru, iepērkoties veikalā Swagbucks (kurā ir produkti no tūkstošiem galveno veikalu), jūs saņemat vienu Swagbucks, kas ir 1% naudas atmaksa.

Abates piedāvā to pašu kompensācijas shēmu, taču darbības joma ir šaurāka nekā Swagbucks. Iepirkties var tikai caur Abates, savukārt Swagbucks piedāvā daudzas citas aktivitātes.

Bez Abates un Swagbucks ir arī daudzas citas vietnes, kas piedāvā naudu tiešsaistes aktivitātēm. Atrodiet to meklētājprogrammā.

Nepērciet lietas, lai tikai nopelnītu naudu vietnē. Pirms pērkat, izpētiet, lai pārliecinātos, vai jums patiešām ir nepieciešams pirktais produkts, un pēc tam atrodiet lētāko produktu.

 

Publicējiet produktu atsauksmes tiešsaistē. Pēc produkta pārskata uzrakstīšanas dažādās produktu atsauksmju vietnēs jums būs jāmaksā tieši vai jāpiedāvā atlaides. Izmantojiet tādu meklētājprogrammu kā Google, lai atrastu vietnes, kas sniedz produktu atsauksmes.

Usertesting.com ir populāra vietne, kas ļauj tiešsaistē pārlūkot vietnes un lietojumprogrammas. Pēc pārskata izveidošanas jums tiks samaksāts, izmantojot PayPal. Lai gan ir ienākumu ierobežojumi, kurus varat nopelnīt, izmantojot šo vietni, jūs joprojām varat nopelnīt papildu naudu.

Snagshout.com ir vēl viena populāra vietne, kas ļauj iegūt milzīgas atlaides produktiem, kas iegādāti, izmantojot Amazon, ja uzreiz pēc saņemšanas rakstāt produkta pārskatu. Saņemtā atlaide var samazināt mājsaimniecības izdevumus ’> https://www.snagshout.com/about

4. metode no 4: laika iestatīšana

Sastādiet grafiku. Kad esat izvēlējies, kā nopelnīt papildu naudu, jums parasti būs mazāk laika. Ja jums ir bērni vai citi pienākumi, jums rūpīgi jāpārvalda laiks. Plānošana un laika vadība ir vissvarīgākie soļi laika vadībā.

Katru dienu veltiet laiku, lai pats nopelnītu naudu. Lai atvēlētu laiku, pierakstiet savu ikdienas aktivitāti katrai dienai (pēc iespējas detalizētāk), norādot katrai darbībai noteikto laiku. Mēģiniet atrast brīvo laiku vai mazāk aizņemto laiku darbam.

 

Novērsiet nevajadzīgas darbības, ja rodas grūtības atrast brīvo laiku. Nevajadzīgas darbības ir tādas, kuras var novērst bez nopietnām sekām. Neapzināti, daudzi cilvēki daudz laika pavada, veicot nevajadzīgas darbības.

Uzmanies vienu dienu. Jūs varētu pavadīt stundu katru dienu spēlējot Facebook vai divas stundas, skatoties televizoru. Lai gan pilnībā atteikties no abām slimībām ir neveselīgi, jo jums ir nepieciešams pārtraukums, iespējams, jūs varēsiet samazināt TV skatīšanās laiku līdz stundai vai pusstundai Facebook.

Atvēlēto brīvo laiku varat izmantot produktīvākām lietām.

Nosakiet ikdienas, nedēļas un mēneša mērķus, lai labāk pārvaldītu savu laiku un neļautu darīt nevajadzīgas lietas. Sastādiet sarakstu ar lietām, kuras vēlaties pabeigt katru dienu. Piemēram, ja jūs nolemjat auklēt, mēģiniet iestatīt mērķi “reklamēt katru dienu”.

Varat mērķēt jebkurā laikā, kā vēlaties. Ja izmantojat ikdienas mērķi, 10 minūtes naktī atvēlēt rītdienas plānošanai ir laba stratēģija.

Glabājiet savus mērķus viegli pieejamā vietā, lai jūs varētu koncentrēties uz savu darbu un neļautu darīt nevajadzīgas lietas. Apsveriet iespēju sākt izmantot kuponus. Dažreiz ienākumi ne vienmēr rodas no lielākiem ienākumiem, bet tie var rasties arī no samazinātām izmaksām. Izmantojot kuponus un akcijas ar noteiktu stratēģiju, jūs varat palielināt savus ienākumus. Atrodiet un savāciet kuponus, lai samazinātu ikdienas uzturēšanās izdevumus.

Kuponus var atrast no dažādiem avotiem, piemēram, nedēļas laikrakstiem. Varat arī izdrukāt kuponus no tādām vietām kā Laudon vai produkta ražotāja vietnē, lai iegādātos.

Un tas, interesanta ideja. Izveidošana vietnē Reader ir kaut kas līdzīgs tiešsaistes pavedienu izsolei. Turklāt šādu izsoļu pieredze, kurai ir tikai atšķirīgs raksturs, ir attīstīta daudzus gadus. Viņš sazinājās ar vietnes autoru, saņēma personīgo kontu un ievietoja savu darbu ar aprakstu un cenām. Un īpašnieki maksā par izmitināšanu vai atceļ procentuālo daļu no pārdošanas.

Piemērs ir soma. palaist. Tajā laikā es biju tur, ļoti skaists.

Ļoti precīza piezīme. Dažreiz viens nervozs telefona zvans iztērē vairāk nekā kvadrātjūdzi. Kad piecas minūtes sarunas ir atkarīgas no tā, kā jūs un vēl pieci cilvēki ēdīs visu gadu.

Piesakieties vai reģistrējieties, lai ievietotu komentārus

Ar cieņu visiem. Un neviens netika galā ar tiešsaistes izsolēm? jo viņu interesē ne tikai griešana, bet parasti bariņš bagātu jauniešu, kuri izvēlas dāvanu

Jūs varat izmantot tālruni, lai atrastu kuponus un saistītu tos ar akcijām savā apkārtnē. Viena no lietojumprogrammām, kas ir diezgan populāra, ir Decloak, kas ļauj jums atrast reklāmas savā apkārtnē un izdrukāt šo akciju kuponus.

Ja jūs interesē turpmāka kuponu izmantošana Amerikā, jums var palīdzēt tāds emuārs kā The Crazy Coupon Lady

Kokapstrāde ir ne tikai aizraujošs hobijs, bet arī iespēja papildus strādāt virsstundas un pat laba ideja jūsu mazajam, bet ienesīgajam biznesam. Tomēr, ja esat iesācējs šajā mākslas un amatniecības jomā, uzmanīgi izpētiet visus slazdus, ​​ar kuriem jūs, visticamāk, nāksiet klajā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *