Izpētiet savas intereses Izvēlieties vienu un nopelniet naudu

Izpētiet savas intereses. Sāciet nopelnīt papildus, zinot lietas, kas jums patīk vai kas jūs interesē. Hobiji bieži var kļūt par ienākumu jomām, it īpaši, ja jums ir pieredze vai iespējas tos atbalstīt.

Pierakstiet visu, kas jūs šobrīd interesē vai varbūt interesē. Reģistrējot savas intereses, jūs varēsiet identificēt potenciālos nopelna veidus vai ideālā gadījumā nopelnīt iespējas, kas atbilst jūsu interesēm.

Piemēram, ja jums patīk gatavot ēst, nodarboties ar sportu, matemātiku, automašīnu remontu vai dārzkopību, tas viss var būt iespējas nopelnīt.

Turklāt ziniet, ko jūs patiešām nepatīk darīt. Kaut arī dažreiz jūs esat spiesti darīt lietas, kas jums nepatīk (it īpaši, ja tas var dot jums naudu), piemēram, rakstīt, jūs varat padarīt šīs lietas par savu galīgo patvērumu.

Pievērsiet uzmanību savai pieredzei, pirms kļūstat par mājsaimnieci. Pieredzi, piemēram, iepriekšējos darbus, izglītību un vaļaspriekus, var izmantot arī, lai atklātu, kā nopelnīt.

Piemēram, ja esat skolotājs (vai esat mācījis iepriekš), jūs varat izveidot nodarbības kā ienākumus. Ja jums ir cita pieredze, piemēram, māksla, biroja administrēšana, rakstīšana, dzīvnieku aprūpe vai pat bērnu pieskatīšana, šī pieredze var nopelnīt naudu.

Zini savas spējas. Zināt savas spējas ir lielisks veids, kā atrast iespējas nopelnīt. Spēja darīt lietas, kuras citi nevar atvērt darba iespējas.

Piemēram, ja labi gatavojat ēst vai runājat vairākās valodās, šīs prasmes varat izmantot kā ienākumu avotu.

Apvienojiet prasmes, intereses un pieredzi, lai atrastu potenciālas idejas par ienākumiem.

Esiet gatavs nopelnīt naudu, veicot saimnieciskas darbības. Mājsaimnieces ir ļoti aizņemtas, kas atbilst pilna laika darbam. Naudas pelnīšana, saglabājot mājsaimnieces statusu, noteikti saīsinās jūsu laiku no mājas aktivitātēm. Pievērsiet uzmanību laikam, kuru pašlaik izmantojat, un ziniet, kuras aktivitātes var saīsināt, lai atvēlētu laiku darbam.

Piemēram, ja pavadāt dažas stundas mājas tīrīšanā, uzziniet, ko jūs varat darīt retāk, vai lūdziet to darīt kādam citam mājā.

Rūpes par bērniem prasa daudz laika. Jums var būt nepieciešams atstāt bērnu bērna aprūpē vai pie radiniekiem, lai varētu strādāt.

2. metode no 4: nopelnīšanas veida izvēle

Iegūstiet darbu, audzinot kāda cita bērnu. Mājsaimniecēm parasti ir noderīgas spējas un resursi citiem vecākiem. Daudzi vecāki meklē bērnu aprūpes pakalpojumus, un, ņemot vērā augstās dzīves dārdzības, iespējams, atradīsit vecākus, kuri ir gatavi maksāt personīgam sargam, lai ietaupītu naudu.

Reklamējiet savus pakalpojumus tādās vietnēs kā Caucus un OLKS vai izveidojiet plakātus. Varat arī reklamēties sociālajos tīklos, piemēram, Facebook vai Path.

 

Kļūsti par skolotāju tiešsaistē vai bezsaistē. Ja jums ir dažas zināšanas, īpaši skolas stundas vai svešvalodas, ar kurām varat dalīties, varat atvērt privātskološanu vai kursus.

Lai reklamētu privātmācības pakalpojumus, varat izmantot tādas vietnes kā Caucus un OLKS, izmantot mutisku stratēģiju skolā vai kopā ar bērnu vai pārdot savus pakalpojumus kaimiņiem.

Lai mācītu tiešsaistē, varat apmeklēt tādas vietnes kā Tutor.com. Vietnē Tutor.com viss mācību un mācīšanās process notiek tiešsaistē, un jūs maksāsiet par stundu stundu. Tomēr, lai mācītu noteiktus priekšmetus, jums ir jābūt universitātes grādam un jāspēj pasniegt vismaz piecas stundas nedēļā.

Ja jūs zināt svešvalodu, varat mācīt valodas tiešsaistē vietnē iTalki.com. Jums maksās vienu stundu pēc lekcijas.

Pārdod savu produktu. Ja jūs varat padarīt kaut ko vērtīgu, to parasti var pārdot. Jūs varat pārdot kūkas, fotogrāfijas, mākslas priekšmetus un amatniecības izstrādājumus, apģērbus un dažādus citus izstrādājumus. Tagad, kad jūs zināt, kādas preces jūs varat pārdot; jūs arī zināt, kā jūs varat tos pārdot.

Iesācējiem sociālo mediju izmantošana ir lielisks veids, kā reklamēt savu produktu. Izveidojiet sava uzņēmuma Facebook lapu un augšupielādējiet šajā lapā produktu fotoattēlus. Facebook lapa var palīdzēt jums kopīgot savas aktivitātes ar saviem Facebook draugiem un varbūt pārdot dažus produktus.

Atsevišķus produktus var pārdot īpašās vietnēs. Piemēram, tādas vietnes kā Shutterstock un iStock ļauj pārdot fotogrāfijas, Etsy piedāvā kauliņu tirgu, bet Revelry ļauj pārdot tamborēšanas modeļus. Turklāt tādas vietnes kā Caucus un OLKS ļauj jums sazināties ar vietējiem klientiem.

Ja esat ambiciozs, izveidojiet savu vietni vai tiešsaistes veikalu un reklamējiet tiešsaistē, izmantojot tādus rīkus kā Google AdSense, lai palielinātu sava veikala apmeklētāju skaitu.

Etsi.com ir amatniecības tirgus, kurā varat mēģināt pārdot savus rokdarbus. Lai iegūtu plašāku informāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par preču pārdošanu vietnē Etsy.

 

Kļūstiet par ārštata rakstnieku vai atveriet emuāru. Ja jūs varat rakstīt, daudz zināt par noteiktu tēmu vai jums ir pieredze / perspektīva par kaut ko, jūs varat nopelnīt naudu, rakstot brīvi vai rakstot emuārus.

Jūs varat viegli izveidot emuāru. Vietnes, piemēram, Blogger.com, ļauj jums vadīt emuāru bez maksas vai arī varat izmantot tādu programmu kā WordPress par aptuveni 50 000 Rs mēnesī. Pelnīt naudu emuāros var būt diezgan grūti, jo iegūtā nauda ir atkarīga no emuāru lasītāju skaita.

Jūs varat arī nopelnīt naudu, ja kļūstat par ārštata rakstnieku / redaktoru. Iesācējiem atrodiet ārštata darbu tādās vietnēs kā Elance vai Stockbroker, jo tie parasti nepiedāvā lielu algu. Vēl viens veids, kā atrast ārštata rakstnieka darbu, ir meklēt vakances rakstnieka nišā, izmantot tādas vietnes kā freelancewriting.com vai pat sniegt idejas rakstu publicēšanai.

3. metode no 4: apsveriet alternatīvas iespējas nopelnīt

 

Apsveriet iespēju sākt izmantot kuponus. Dažreiz ienākumi ne vienmēr rodas no lielākiem ienākumiem, bet tie var rasties arī no samazinātām izmaksām. Izmantojot kuponus un akcijas ar noteiktu stratēģiju, jūs varat palielināt savus ienākumus. Atrodiet un savāciet kuponus, lai samazinātu ikdienas uzturēšanās izdevumus.

Kuponus var atrast no dažādiem avotiem, piemēram, nedēļas laikrakstiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *